Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil'in Kızı Yasmin Erbil Tartıştı Ece Ronay'dan Mali'nin kızı Yasmin Erbil'e ağır sözler

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil'in Kızı Yasmin Erbil Tartıştı Ece Ronay'dan Mali'nin kızı Yasmin Erbil'e ağır sözler.. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil ve Mali'nin sorun yaşadığı Ece Ronay tartıştı. Mehmet Ali Erbil'in tacizine uğradığı iddiası ile gündemden düşmeyen şarkıcı Ece Ronay ile Erbil'in kızı tartıştı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Canan'a hayat veren Yasmin Erbil Ece Ronay hakkında kendisine sorulan soruya "TikTok'tan ünlü olan biri. Prim vermek istemiyorum." diyerek tepki görmüştü. Ece Ronay konu hakkında açıklamada bulundu. Ece Ronay, Yasmin Erbil'e Bizim babamız ünlü olalım diye zorla dizilere sokmadı, paraya boğmadı. Kendi emeğimle TikTok'ta ünlü oldum. Sen de babanın absürtlükleriyle ünlü oldun" şeklinde cevap verdi.

yasmin2-3

Mehmet Ali Erbil'in taciz ettiği iddia edilen sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil arasında tartışma çıktı. Ece Ronay hakkında "Tiktok ünlüsü. Prim vermek istemiyorum." diyen Yasmin Erbil'e tepkiler büyüyor. Tepkilerden biri de ünlü şarkıcı Ece Ronay'dan geldi. Ece Ronay, Erbil'in kızının kendi hakkında dedikleri hakkında açıklamada bulundu. 

yasmin3-3

2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil 2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil

Ece Ronay mesajında "Sen ezmeye çalışıyor olabilirsin ama baban salya sümük peşimde koşuyordu. Senin baban benle uğraşamadı bence sen hiç bulaşma" ifadelerine yer verdi. Ece Ronay'ın bu açıklaması kimileri tarafından destek görürken bazıları da Erbil'in kızı ile tartışmasının anlamsız olduğunu söyledi. Ece Ronay geçtiğimiz haftalarda Mehmet Ali Erbil ile Whatsapp görüşmelerini paylaşmış ve Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ve tehdit ettiğini iddia etmişti. Konu hakkında yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Erbil ve Ronay hakkında son dakika gelişmesi yaşandı. İddiaya göre yaptığı şikayet sonrası şarkıcı Ece Ronay hakkında soruşturma başlatıldı. Genç şarkıcı Ece Ronay youtube üzerinden yayınladığı kilplerle büyük ün elde etmişti. Baba Yorgun, Boş Yapma, Şiki Şiki, Karpuz, Karamela gibi şarkılar ile gündeme gelen Ece Ronay son olarak taciz iddiası ile magazin gündeminde fazlaca yankı uyandırmıştı. Sosyal medya hesabından ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı ses kayıtlarını ve mesajlarını ifşa eden Ece Ronay bir magazin programında başına gelenler i anlatmıştı.