Instagram'da milyonu geçkin takipçisi bulunan Ece Ronay son günlerde adından sık sık söz ettirmeye başladı Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajları sosyal medya hesabından ifşa eden Ece Ronay dogum gününde kendine aldığı arabayla dudak uçuklattı.

Kamu Manşet - Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları sosyal medya hesabından ifşa ederken gündeme gelen şarkıcı Ece Ronay, kendisine 23. doğum günü için 2 milyon TL değerinde lüks bir cip aldı.

5-29

Karpuz isimli şarkısının klibinde oynayan şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisini mesaj ve ses kayıtlarıyla taciz ettiğini ileri süren Ece Ronay, gündemde kalmaya devam ediyor. Erbil'e karşı hukuk mücadelesi başlatan Ronay, bu sefer de kendisine aldığı doğum günü hediyesiyle adından söz ettirdi.

2 MİLYON TL'LİK HEDİYE

3-37

Instagram'da 1,1 milyon takipçisi bulunan Ece Ronay, 23'üncü doğum günü için kesenin ağzını açtı. Doğum gününden önce galeriye giden şarkıcı, kendisine 2 milyon TL'lik kırmızı renk bir cip aldı.

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri

"KENDİME DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ ALDIM"

2-46

Yeni arabasını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan genç şarkıcı, "Kendime doğum günü hediyesi olarak bu arabayı aldım. Bakın ne kadar güzel, ne kadar tatlı? Daha alalı yarım saat olmadı" dedi.

page-20

Erbil ise Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir'le videosunu paylaşarak, magazin gündeminden düşmeyen olayın çözüldüğü mesajını vermişti. Bu videoya sinirlenen şarkıcı, "Ben kimsenin böyle saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Bu arada artık sanırım artık nişanlım değil" açıklamasını yapmıştı.

3-38

Genç şarkıcı, 1.1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bir diğer paylaşıma ise "Bir senedir tabiri caizse köpek gibi çalışıyorum, bunu hak ettim" mesajını yazdı.

6-19

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile ilgili olay bir iddia ortaya attı. Ronay, bir süre önce yeni şarkısının klibinde oynayan Erbil'in kendisini taciz ettiğini ileri sürdü.