Mehmet Ali Erbil'den Şok Hamle Ece Ronay 'dan Şikayetçi Oldu Mehmet Ali Erbil mesajlarını ifşa etmesi sebebi ile Ece Ronay'dan şikayetçi oldu, tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Kamumanset.com - Mehmet Ali Erbil'den Şok Hamle Ece Ronay 'dan Şikayetçi Oldu Mehmet Ali Erbil mesajlarını ifşa etmesi sebebi ile Ece Ronay'dan şikayetçi oldu, tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle.. Son dönemlerin en çok konuşulan olaylarından biri olan Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay taciz haberlerinde yeni bir gelişme yaşandı. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, attığı ses kayıtlarını ve mesajları ifşa eden şarkıcı ve sosyal medya fenomeni olan Ece Ronay'dan kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle şikayetçi olması magazin güneminde bomba etkisi yarattı.

ece2

Ece Ronay geçtiğimiz haftalarda Mehmet Ali Erbil ile Whatsapp görüşmelerini paylaşmış ve Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ve tehdit ettiğini iddia etmişti. Konu hakkında yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Erbil ve Ronay hakkında son dakika gelişmesi yaşandı. İddiaya göre yaptığı şikayet sonrası şarkıcı Ece Ronay hakkında soruşturma başlatıldı. Genç şarkıcı Ece Ronay youtube üzerinden yayınladığı kilplerle büyük ün elde etmişti. Baba Yorgun, Boş Yapma, Şiki Şiki, Karpuz, Karamela gibi şarkılar ile gündeme gelen Ece Ronay son olarak taciz iddiası ile magazin gündeminde fazlaca yankı uyandırmıştı. Sosyal medya hesabından ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı ses kayıtlarını ve mesajlarını ifşa eden Ece Ronay bir magazin programında başına gelenler i anlatmıştı. Yaşanan olayla günlerce konuşulan Mehmet Ali Erbil, savcılığa suç duyurusunda bulunarak mesajlarını ifşa eden Ece Ronay'ı şikayet etti.

ece3

Erbil mesajların yayınlanmasının ardından "Ben kendisine böyle mesajlar atmadım. O benim asistanımla irtibat halinde, ben değilim" ifadelerine yer vermişti. Mehmet Ali Erbil'in açıklamalarının ardından ünlü şarkıcı Ece Ronay, Aile Mahkemesi'ne başvurarak şovmen hakkında 2 ay süre ile koruma karar aldırmıştı. Son olarak Erbil de Ece Ronay'dan şikayetçi oldu. Şovmen Mehmet Ali Erbil, sosyal medya üzerinden mesajlarını yayınlayan Ece Ronay'ın özel hayatının gizliliğini ihlal ettiğini ve kişisel verilerini hukuka aykırı olarak yaydığını ileri sürerek şikayette bulundu. Ünü şovmen Mehmet Ali Erbil'in şikayetinin ardından Ece Ronay hakkında soruşturma başlatıldı. Mehmet Ali Erbil, meydana gelen olayların ardından maddi ve manevi olarak zarar gördüğünü belirtti.