Yasak Elma dizisinin geçtiğimiz sezon ve yeni sezon oyuncularından Feyza karakterine hayat veren ismi inceleyeceğiz bu isim Ece Dizdar karakteri. İşte detaylar ve gelişmeler Yasak Elma dizisi ile ilgili son dakika haberleri kamumanset.com' da haberlerimizde sizlerle..

Yasak Elma dizisinde bu hafta Ece Dizdar' ı canlandıran Feyza karakterinin sırlarının açığa çıkacağını izliyor olacağız. Feyza karakteri dizide bir süredir Çağatay' a destek olan karakter gibi görünüyordu fakat şimdilerde ise Çağatay' a bir yakınlık beslediğini itiraf edeceğe benziyor. 

yasak elma

Yasak Elma dizisinde yeni sezonda yer alan geçmiş sezonda da ekranlarda izlediğimiz Feyza karakterini inceleyelim. Feyza yani Ece Dizdar yeni bölümlerde de Yasak Elma dizisinde Çağatay' ın etrafında dolanmaya devam ediyor. 

Çağatay' a karşı olan ilgisini sürekli belli ederek Çağatay' ın peşinde koşmaya devam ediyor. Bakalım yeni bölümde Feyza hislerini Çağatay' a açıklayabilecek mi izleyerek göreceğiz. Tahminlerimize göre Feyza karakterinin herkesten sakladığı bir sır var. Ve bu sır oğlu Atlas' ın babasının Çağatay olmasıdır. 

Yasak Elma Feyza yani Ece Dizdar Kimdir?

Ece Dizdar 23 Kasım 1981 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Babasınıngörevi nedeniyle çok farklı ülkelerde çocukluğu geçmiştir. Pakistan, Belçika, İngiltere gibi ülkelerde yaşamıştır. Yaşadığı ülkelerde DoDDS Amerikan okullarında okumuştur. 

Yasak Elma Feyza' nın yani Ece Dizdar' ın Yer Aldığı Projeler

Yasak Elma (Fox, Medyapım, 2021)
Siyah Beyaz Aşk (İdil Yaman, Kanal D)
En Son Babalar Duyar
Esir Şerin Gözyaşları
Hayalet (2004)
Karakol (Dicle) (2011)
Şubat (Yeşim) (2012)
Güneşi Beklerken (Melda)
Beş Kardeş (Şevval)
Arkadaşlar İyidir (Leyla) 
Fi
Siyah Beyaz Aşk (İdil Yaman)
 

Ece Dizdar denildiğinde akla gelen bir diğer isim de Merve Dizdar oluyor. Merve Dizdar ile Ece Dizdar kardeşler mi soruları merak ediliyordu fakat ikilinin böyle bir kardeşlik ilişkisi yoktur. 

Yasak Elma dizisi her hafta pazartesi günleri saat 20.00' den itibaren Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Yasak Elma dizisi ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberlerimiz kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.