E3 2022 iptal edildi, ancak Geoff Keighley yine de reklamları teslim edecek. ESA, E3 2022'nin fiziksel veya dijital bir etkinlik olarak olmayacağını açıkladı – ancak Keighley's Summer Game Fest devam edecek.

E3 2022 iptal edildi, ancak Geoff Keighley yine de reklamları teslim edecek. ESA, E3 2022'nin fiziksel veya dijital bir etkinlik olarak olmayacağını açıkladı – ancak Keighley's Summer Game Fest devam edecek.

Daha yaygın olarak E3 olarak bilinen Electronic Entertainment Expo'nun arkasındaki şirket olan ESA , Ocak ayında yüz yüze etkinliği iptal ettikten sonra bu yıl yalnızca dijital etkinliğini resmen iptal etti . Sonuç? 2022'de herhangi bir türde E3 yok.

Ancak olay uzun süre ölü kalmayacak (teoride). ESA, gelecek yıl gösteriyi - yüz yüze ve çevrimiçi bir etkinlik olarak - yeni, yenilenmiş bir formatta canlandırmayı planlıyor ve umarım E3'ün yıllar içinde biraz bayatladığı şikayetlerini giderecektir.

Eğlence Yazılımları Derneği, IGN tarafından paylaşılan bir açıklamada, "Tüm enerjimizi ve kaynaklarımızı gelecek yaz yeniden canlandırılmış bir fiziksel ve dijital E3 deneyimi sunmaya adayacağız" dedi .

"İster gösteri alanından ister en sevdiğiniz cihazlardan keyif alın, 2023 vitrin topluluğu, medyayı ve endüstriyi yepyeni bir formatta ve etkileşimli bir deneyimde bir araya getirecek. E3'ü dünyanın dört bir yanındaki hayranlara Los'tan canlı olarak sunmayı dört gözle bekliyoruz. Ankara'da 2023."

Dünyanın dört bir yanındaki haber yazarlarının rahatlamış iç çekişlerini duyabilseniz de, oyuncuların endişelenmesine gerek yok - hala aynı anda gözlerinize bir dizi sıcak Dünya Prömiyeri reklamı sunma planları var.

Asgari Ücret Belli Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı Asgari Ücret Belli Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı

E3 2022'nin ölümünün açıklanmasının ardından, kalıcı ceket giyen uber sunucusu Geoff Keighley, Summer Game Fest'in hayatınızdaki oyun reklam şeklindeki boşluğu doldurmak için bir geri dönüş yapacağını duyurdu.

Keighley bir tweet'te , "Yaz Oyunu Fest'in bu Haziran'da bir dizi etkinlikle geri döneceğini paylaşmaktan heyecan duyuyorum" dedi . "Duyurular, haberler ve ilk görüntülerin yer aldığı başka bir Kickoff Live şovu hazırlayacağız. Önümüzdeki haftalarda paylaşacak çok daha fazlası ve 22 için çok güzel yeni öğeler."

2021'de Summer Game Fest , 30'dan fazla ifşa ve duyuruya ev sahipliği yapan canlı bir Kickoff şovunun başlığını taşıyan ifşalar, yayınlar, röportajlar ve daha fazlasından oluşan bir ay süren bir programdı.

Keighley'nin ilgi odağı olmak için – etkili bir şekilde – başka kimseyle güreşmeyeceğini düşünürsek, gösterinin bu sefer daha da görkemli olmasını bekleyin.