Son dakika deprem haberleri haberimizde sizlerle.. Son dakika Düzce' de deprem meydana geldi. İşte detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Son dakika deprem haberleri haberimizde sizlerle.. Son dakika Düzce' de deprem meydana geldi. İşte detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var? Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var?

Düzce merkezli olduğu söylenilen deprem birçok ilde de hissedildi. İşte detaylar.. Düzce ilinde meydana gelen Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı  AFAD' dan yapılan açıklamaya göre 5.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 

Düzce merkezli yaşanan bu deprem 5.3 şiddetindedir. Çevre illerden de hissedilen depremde henüz can veya mal kaybı olduğu ile ilgili bir açıklama yapılmamıştır. 

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı  AFAD' dan yapılan açıklamaya göre ise "Düzce'de saat 15.40'ta 5,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz. " şeklindedir.  

Düzce merkezli olan bu deprem, Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamaya göre depremin büyüklüğünün 5.3 büyüklüğünde olduğu söylendi. 

Kandilli Rasathanesi açıklamalarına göre merkez üssü Düzce ili Çılımlı ilçesi olan 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem saat 15.40' de meydana geldi ve İstanbul dahil birçok çevre illerden de hissedildi. Kandilli depremin 13.3 kilometre derinlikte olduğu bilgisini verdi. 

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD depremin 5.0 büyüklüğünde olduğunu duyurdu. Derinlik ise 18.02 kilometre olarak açıklamasında bulundu.