Duy Beni Dizisinde Skandal Sahneye Tepki Yağıyor. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Duy Beni dizisinde gençlik dizisi olarak ekranlara geldi. Dizide genç çocukların arkadaşları tarafından zorbalığa uğradığı sahne sosyal medyada büyük tepki gördü. Dizinin o sahnesini izleyenler "Bu kadarına da pes! Çocuklara kötü örnek oluyorsunuz" dedi.

Oyuncu kadrosunda Rabia Soytürk, Berk Hakman, Caner Topçu gibi isimlerin yer aldığı Duy Beni dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizide zorbalık sahneleri fazlasıyla tepki görürken bazı kullanıcılar bu durumun zorbalıktan çok taciz olduğuna dikkat çekti.

Dizide maddi durumu iyi olmayan gençlerin bursla özel okulda eğitim gören iki gencin diğer arkadaşları tarafından soyularak kamera kaydına alındığı sahne fazlasıyla tepki gördü. Twitter'da gündem olan sahne fazlasıyla tepki çekti. İki gence tacizde bulunulduğunu söyleyen Twitter kullanıcıları "Çocukların bilinçaltına böyle şeyler mi koyuyorsunuz? Senaristler bunu nasıl önümüze çıkarabiliyor?" ifadelerine yer verdi.

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Bazı yorumlar ise şöyle; 

"5 dakika izlediğim diziye bakın. Bir çocuk da benim gibi televizyonu açıp bu sahneyi izleyip eğlenceli bulabilir. Çocukların bilinçaltına neler koyuyorsunuz böyle?"

"Senarist ne yazdığının farkında mı oyuncular nasıl oynadı böyle bir sahneyi?"

"Eğitim yerini nasıl bir hale getirdiniz? Okulda güvende olunmayacağını gösteriyorsunuz çocuklara. Başkalarına da böyle şeylerin yaşandığı mesajını veriyorsunuz. Eğitimciler okullarda böyle bir şeyin yaşanmasına izin veriyor olabilir mi, kendinize gelin lütfen."