Dünya Kupası Finalini Katar'da İzleyen Burak Özçivit'in Hayranları İzdihama Neden Oldu Burak Özçivit hayranları Katar'da zor anlara sebep oldu

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç?

Dünya Kupası Finalini Katar'da İzleyen Burak Özçivit'in Hayranları İzdihama Neden Oldu Burak Özçivit hayranları Katar'da zor anlara sebep oldu. Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman isimli dizi ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Burak Özçivit dünya kupası finalini izlemek için Katar'a gitti. Fas ve Arjantin arasında yapılan finali izlemek için Katar'a giden ünlü oyuncu Burak Özçivit hayranlarının yoğun bir ilgisi ile karşı karşıya kaldı. Korumalarla hareket eden Burak Özçivit'in hayranları az kalsın izdihama neden oluyordu.

Geçen günlerde taciz suçlaması ile bilinen oyuncu Kevin Spacey ile fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayarak tepki gören Burak Özçivit gelen tepkilerin ardından paylaşımı silmişti. 22,5 milyon takipçisi olan hesabından paylaşımını silmişti. "Bu kadar hassas ve üzücü olan konudan sonradan haberim oldu. Bunun derin üzüntüsünü yaşıyorum. Bunun kesinlikle karşısındayım. Bugüne kadar tepkim de hep bu yöndeydi. Bundan sonrada bu şekilde olacak." şeklinde açıklamada bulundu.

Ünlü oyuncu son olarak Fas-Arjantin dünya kupasını izlemek için Katar'a gitti. Korumalar eşliğinde yürüyen Burak Özçivit hayranlarının sevgisi ve ilgisi ile yürümekte zorluk çekti. O anları Instagram hesabından paylaştı.

Katar'a dünya kupasını izlemek için giden ünlü oyuncu hayranlarının yoğun ilgisi yüzünden zor anlar yaşadı. Son olarak Kuruluş Osman dizisinde Osman karakterine hayat veren ünlü oyuncu Fahriye Evcen ile 2016 yılında evlenmişti. Ünlü çiftin Karan adında bir oğulları var aynı zamanda bir bebek bekliyorlar. Kuruluş Osman dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Burak Özçivit Instagram paylaşımları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.