DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? Ozan Doğulu sevgilisi Hera Aslan kimdir?

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? Ozan Doğulu sevgilisi Hera Aslan kimdir? En Ünlü aranjör DJ Ozan Doğulu ve sevgilisi Hera Aslan'ın bir yılbaşı etkinliğinde yan yana gelerek verdikleri poz sosyal medyada olay oldu. İkilinin arasındaki boy farkı gündem oldu. İkiliyi gören birçok kişi esprili yorumlarda bulundu.

Ozan Doğulu ve Hera Aslan 4 yıllık ilişkilerine dolu dizgin devam ediyorlar. İlişkilerini göz önünde yaşamayı tercih eden çift, tarzlarıyla da olay olmaya devam ediyor. Son olarak bir yılbaşı etkinliğine katılan çiftten Hera Aslan, hem kıyafet hem de boyuyla gündem oldu. Magazin gündemine verdikleri poz ile düşen ikili şaşırttı.

Ünlü çift etkinlik öncesi objektiflere poz verdiler. Çiftin arasındaki boy farkı sosyal medyada dalga konusu oldu. Ozan Doğulu'dan uzun olan Hera Aslan'ın yüksek topuk tercih etmesi, sevgilisiyle arasındaki daha da farkı açtı. Aslan'ın kıyafeti de eleştirilen şeylerden biri oldu. Siyah dekolteli bir kıyafet tercih eden Hera Arslan'ı eleştiren sosyal medya kullanıcıları acımadı.

Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası

Bazı sosyal medya kullanıcıları "Okuduğum bölüm ile aramdaki uyum", "Maaşım ve borçlarım", "İyi ki yürürken ezmemiş adamı.", "Ayağına topuklu ayakkabı yerine takoz giymiş sanırım." şeklinde yorumlarda bulundular.

32 yaşında olan Hera Aslan babaanne tarafından İranlıdır. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladıktan sonra bir dönemler spor spikerliği yapmıştır. Hera Aslan, Ozan Doğulu ile beraber Öle Öle isimli şarkıda düet yaparak müzik hayatına adım atmıştır. Halen müzik çalışmalarına devam etmektedir.

Ozan Doğulu ile aşk yaşayan ünlü isim her zaman sevgilisi ile olan mutluluğuna değinir. Ozan Doğulu ile aralarında 19 yaş vardır. İkili evliliği düşünüyor.