Dilan Çiçek Deniz Sevgilisi İle Erkekler Tuvaletinde Basıldı Dilan Çiçek Deniz Olay. Dilan Çiçek Deniz erkekler tuvaletinde basıldı

Kamumanset - Dilan Çiçek Deniz Sevgilisi İle Erkekler Tuvaletinde Basıldı Dilan Çiçek Deniz Olay. Dilan Çiçek Deniz erkekler tuvaletinde basıldı. Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz sevgilisi Thor Saevarsson ile gittiği bir mekanda erkekler tuvaletinde yakalandı. Çalışanların seslerden rahatsız olmasının üzerine tuvalete gidince gördüğü ikilinin haberi herkesi şaşırttı. 

dilan2

Çukur dizisinde canlandırdığı Sena karakteri ile popülerlik kazanan Dilan Çiçek Deniz Yarım Kalan Aşklar, Yarına Tek Bilet gibi yapımlarla adından söz ettirmişti. Ünlü yapımcı Thor Saevarsson ile sevgili olan Dilan Çiçek Deniz hakkında ortaya atılan iddia herkesi şaşırttı. Ünlü çiftin önceki gün gittikleri mekanda uygunsuz bir şekilde yakalandıkları iddia edildi. Beyaz Tv ekranlarının sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz programında konuşulan habere göre Dilan Çiçek Deniz ve sevgilisi Thor Saevarsson gittikleri mekanın erkekler tuvaletinde uygunsuz bir şekilde yakalandı. Magazin gündeminde bomba gibi düşen olay birçok magazin programında konuşuldu. 

Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz

Magazin gündeminden düşmeyen bu olayın ardından ikiliden henüz bir açıklama gelmemesi de dikkat çekti. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan çiftin haber hakkında konuşmaması dikkat çekti. Peki Dilan Çiçek Deniz konu hakkında ne söyleyecek?

26 yaşındaki güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz ilk kez Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki Ebru karakterine hayat vererek tanındı. Güneşin Kızları dizisinde Elif karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz Bodrum Masalı dizisinde Alperen Duymaz, Şevval Sam, Hilmi Cem İntepe gibi oyuncularla başrol oynadı. 

dilan3

Ardından Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur adlı dizide Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Necip Memili gibi isimlerle başrol oynadı. Canlandırdığı Sena karakteri ile adından söz ettirdi. Ardından Show Tv ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisinde Demet Evgar ve Hazar Ergüçlü ile başrol oynadı. Netflix ekranlarında yayınlanan Yarına Tek Bilet adlı filmde Leyla'yı canlandırdı. Ardından Blu Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Burak Deniz ile yer aldığı Yarım Kalan Aşklar dizisinde Elif Urazoğlu karakterine hayat verdi. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Dilan Çiçek Deniz bir süre önce ünlü yapımcı Thor Saevarsson ile aşk yaşamaya başlamıştı.