Didem Balçın Kaç Yaşında Kuruluş Osman Selcan Hatun Gerçekte Nasıl Öldü? Kuruluş Osman Selcan Hatun ne zaman öldü, hakkında merak edilenler.. Slcan Hatun ne zaman öldü?

Didem Balçın Kaç Yaşında Kuruluş Osman Selcan Hatun Gerçekte Nasıl Öldü? Kuruluş Osman Selcan Hatun ne zaman öldü, hakkında merak edilenler.. Slcan Hatun ne zaman öldü? Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy, Özge Törer gibi isimlerin yer aldığı Kuruluş Osman dizisi ekranlarda yüksek reytinglerle izlenmeye devam ediyor.  TRT 1'de yayınlanan Diriliş "Ertuğrul" dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi Selcan Hatun kimdir merak ediliyor. Peki Selcan Hatun kimdir, normalde nasıl öldü?

didem-1

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman dizisi karakteri olan Selcan Hatun, Osmanlı Devleti'nin kuruluş sürecinin ele alındığı Kuruluş Osman'ın son bölümünde heyecanlandırdı. Dede Korkut hikayelerinde göze çarpan Selcan Hatun'un tarihteki hayatı izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman dizisinde yer alan Didem Balçın hayatıı merak ediliyor. Didem Balçın kaç yaşıında, nereli? Didem Balçın evli mi? Didem Balçın hayatına dair merak edilen önemli detaylar..

SELCAN HATUN KİMDİR?

Selcan Hatun, Süleyman Şah'ın oğlu Gündoğdu'nun eşidir. Süleyman Şah'tan sonra kocasının obanın başına geçmesi için ihtiraslı bir şekilde davranıyor. Dede Korkut hikayelerinde de adı geçen Selcan Hatun merak ediliyor.

KURULUŞ OSMAN DİDEM BALÇIN KİMDİR?

18 Mayıs 1982'de Ankara'da dünyaya gelen başarılı oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’ndan mezun olmuştur. Çeşitli dizilerde ve reklam filmlerinde yer alan başarılı oyuncu Arnavut kökenlidir.

didem3-1

Gözden kaçırmayın

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor?

Hayattan Korkma, Çakallarla Dans, Başka Dilde Aşk, Göl Zamanı, Açlığa Doymak, Gulyabani, Oflu Hocanın Şifresi gibi filmlerde yer almıştır. Gurbet Kadını, Serseri Aşıklar, Rüzgarlı Bahçe, Sevgili Dünürüm, Firar, Diriliş Ertuğrul, Olacak O Kadar, Farklı Desenler, Yalaza, Meleklerin Aşkı gibi dizilerde de yer alan başarılı oyuncu son olarak Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin yer aldığı Kuruluş Osman isimli dizide yer almaktadır. Dizide Selcan Hatun rolü ile dikkatleri üzerine çekmektedir.