Destan Yibek Kadın Kaç Yaşında Meltem Pamirtan Nereli Dizileri Destan Yibek Kadın nerel, hangi dizilerde oynadı?

Destan Yibek Kadın Kaç Yaşında Meltem Pamirtan Nereli Dizileri Destan Yibek Kadın nerel, hangi dizilerde oynadı? Atv Destan bu akşam ekranlarda başlıyor.  ATV ekranlarına merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Destan konusu ve oyuncu kadrosu ile haberimizde sizlerle olacak. Dizide Yibek Kadın'ı canlandıran Meltem Pamirtan'in hayatı ise şimdiden merak ediliyor. Başrollerini Ebru Şahin ile Edip Tepeli' nin paylaştığı yeni dizi Destan ismi gibi dillere Destan olmaya hazırlanıyor diyebiliriz. Peki dizide Yibek Kadın kimdir? Meltem Pamirtan kimdir, kaç yaşında?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Destan oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Destan dizisi Orta Asya' nın bozkırında Gök Kağanı Korkut Han' ın yetim bıraktığı destan savaşçı Akkız ve Gök Sarayında Korkut Han' ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasında geçen destansı aşkı konu alır. Akkız savaşçı bir kızdır. Obası ile birlikte hayatta kalma mücadelesi verirken, hancının oğlu Batuga' ya aşık olur. Destan hikayesi ise bu ikilinin aşkını içeren bir hikayeyi konu alır. Peki dizinin sevilen oyuncusu Meltem Pamirtan kimdir, kaç yaşında? Destan dizisi Meltem Pamirtan nereli, hangi dizilerde yer aldı? Dizide Dağ Hanlığı' nın cesur ve asi savaşçısıdır. Meltem Pamirtan hayatı hakkında merak edilenler..

yibek2

MELTEM PAMİRTAN KİMDİR?

6 Ocak 1977 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezun olmuştur. Başarılı oyuncu, ilk olarak 1982 yılında Adile Teyze adlı sinema filminde rol aldı. Ekranlara alışan ünlü isim 44 yaşındadır. Kubilay Kasap ile evli olan Meltem Pamirtan 168 cm boyundadır. 56 kilo olan ünlü oyuncu Destan dizisi ile ekranlara geliyor. Yibek Kadın rolü ile dikkatleri üzerine çekti.

MELTEM PAMİRTTAN PROJELERİ

Güllerin Savaşı, 2014-2016
Küçük Gelin, 2013-2014
Sihirli Annem, 2010
Aşk ve Ceza, 2009
Parmaklıklar Ardında, 2007
Küçük Adımlar, 2007
Zeytin Dalı, 2005
Hayat Türküsü, 2006
Adile Teyze, 1982

Başarılı oyuncu Meltem Pamirtan son olarak Atv ekranlarında yer alan Destan isimli dizide Yibek Kadın'ı canlandırmaktadır. Ünlü oyuncu başarısı ile gündeme geliyor.

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu