Destan Yeni Kağan Kim Olacak Alpagu Ölecek Mi? Destan dizisi Alpagu'dan sonra tahta kim geçecek? Destan dizisi Alpagu yerine yeni kağan kim olacak?

Destan Yeni Kağan Kim Olacak Alpagu Ölecek Mi? Destan dizisi Alpagu'dan sonra tahta kim geçecek? Destan dizisi Alpagu yerine yeni kağan kim olacak? Destan dizisi Alpagu yerine tahta geçecek isim belli mi? Temur Tegin mi tahta geçecek? Alpagu ölünce tahta Batuga mı geçecek? 

Destan Alpagu Öldü Mü Destan Alpagu Yerine Kim Gelecek? Destan dizisi Alpagu öldü mü, Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin başrollerini üstlendiği Destan dizisi yeni bölümde neler olacak? Atv ekranlarının yeni dizisi Destan bu akşam ikinci bölümüyle ekranlara gelecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki dizide Alpagu öldü mü? Alpagu yerine kim gelecek? Tahta Balamir Beg mi geçecek? İşte Destan dizisi yaşanacaklar..

alpagu2

Destan yeni bölümleri ile seyircisinin karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Yeni dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile de isminden bu aralar sık sık söz ettiriyor diyebiliriz. Yalnızca Türkiye değil, dünya çapında da büyük yankı uyandırması beklenen ve büyük beğeni toplayacağı düşünülen yeni dizi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. 

Atv ekranlarında yayınlanan Destan dizisinde savaşçı Akkız ile hancının oğlu Batuga' nın destansı aşklarını konu alıyor. Bu dillere destan aşk hikayesi ve savaşçı Akkız' ın maceralarını çok yakında ekranlardan izleyeceğiz. Yeni dizi Destan' ın yapımcılığını Mehmet Bozdağ yapıyor, yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor. Merakla beklenen yeni dizi Destan' ın senaryosunu Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme alıyor. Peki Destan dizisi yeni bölümde neler olacak? Destan dizisi Alpagu öldü mü? Destan yeni kağan kim olacak?

destan-3

DESTAN YENİ KAĞAN KİM OLACAK?

Dizide Alpagu'nun ölüp ölmediği henüz belli değil. Fakat Balamir Beg'in şimdiden tahtta gözü var. "Göktegini Alptagu'nun tahtını bana bağışla." sözlerini söyleyen Balamir Beg'in taht için mücadele edecekmiş gibi görünüyor. Yeni bölümde Akkız'ın esir olarak düşmesi ise ortalığı karıştırıyor.

Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin yer aldığı Destan dizisi yeni bölümü ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Yeni dizi ilk bölümden yüksek reytinglerle adından söz ettirdi. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi hakkında gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. 

DESTAN DİZİSİ OYUNCULARI

Ebru Şahin - Akkız : Dağ Hanlığı' nın cesur ve asi savaşçısıdır. Bir meleğin yüzüne ve bir kurdun gücüne sahiptir.

Edip Tepeli - Batuga : Gök hanlığının "Eksik" tegini, eli tutmaz, ayağı koşmaz, sesi çıkmaz bir gizlenmiş kahramandır. 

Selim Bayraktar - Alpagu Han : Gök hanlığının kutunu göklerden almış Ulu Kağanı Batuga' nın babasıdır. Gözü pek, cesur, acımasızdır. 

Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor? Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor?

Deniz Barut - Ulu Ece : Alpagu hanın eşidir. Batuga' nın baba bir abilerinin annesidir. Rus Vareg Kinezi' nin de kızıdır. 

Teoman Kumbaracıbaşı - Balamir Beg

Kanbolat Görkem Arslan - Saltuk Beg

İpek Karapınar - Çolpan Hatun

Elif Doğan - Tutkun