Destan Ulu Ecelik Nedir Ulu Ece Kime Denir? Destan dizisi Ulu Ece ne demek? Kağan'ın eşine mi Ulu Ece denir?

Destan Ulu Ecelik Nedir Ulu Ece Kime Denir? Destan dizisi Ulu Ece ne demek? Kağan'ın eşine mi Ulu Ece denir? Destan dizisi Ulu Ece kime denir Ulu Ecelik hakkında merak edilenler..  Atv ekranlarının yeni dizisi Destan dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekti. Yeni dizi Destan' ın yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturuyor. Senaryosunu ise Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme almaktadır. Peki dizinin Ulu Ece'si kimdir? Destan dizisi yeni sezonda ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Destan çok yakında ATV ekranlarına merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Destan konusu ve oyuncu kadrosu merakla araştırılıyor. Dizide Ulu ece kime denir merakk ediliyor.

Destan dizisi Orta Asya' nın bozkırında Gök Kağanı Korkut Han' ın yetim bıraktığı destan savaşçı Akkız ve Gök Sarayında Korkut Han' ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasında geçen destansı aşkı konu alır. Akkız savaşçı bir kızdır. Obası ile birlikte hayatta kalma mücadelesi verirken, hancının oğlu Batuga' ya aşık olur. Destan hikayesi ise bu ikilinin aşkını içeren bir hikayeyi konu alır. Peki dizide Ulu Ece kimdir? Ulu Ece kim?

ulu2

ULU ECE KİMDİR?

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Dizide Ulu Ece bir kişiden çok kavram anlamına geliyor. Ulu Ece Alpagu Hanınn eşi. Dizide Ulu Ece Hanın eşi olan kişi demek. Ulu Ece'yi dizide Deniz Barut canlandırıyor. Ulu Ece Batuga'nın baba bir abilerinin annesine hayat veriyor. Rus Vareg Kinezi'nin kızı olann Ulu Ece dizide Deniz Barut tarafındann canlandırılıyor. Peki Deniz Barut kimdir?

DENİZ BARUT KİMDİR?

29 Mart 1983 tarihinde dünyaya geldi. Denizli'de dünyaya gelen oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Fotoğrafçılık ve Video Bölümü’nden mezun oldu. Çektiği fotoğraflarla karma sergilerde yer almıştır. Model de olan oyuncu ilk kez Dadı dizisinde yer aldı. Ardından Kaybolan yıllar, Elde var Hayat, Anneler ile Kızları, Lale Devri, Kara Para Aşk, Son Çıkış, Hayatımın Aşkı gibi yapımlarda yer almıştır.

Ünlü oyuncu, 2018 yılında Star Tv'de yayınlanan Avlu dizisinde Melis Ersoy'u canlandırdı. Ardından Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nda yer alan oyuncu Sol Yanım dizisinde Nil karakterine hayat verdi. 38 yaşındaki başarılı oyuncu Deniz Barut son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Destan isimli dizinin kadrosuna dahil oldu. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.