Destan Tutkun Kimdir Elif Doğan Nereli Kaç Yaşında? Elif Doğan hangi dizilerde oynadı? Elif Doğan hayatı.. Atv ekranlarının sevilen dizisi Destan dizisinde Tutkun'u canlandıran Elif Doğan kimdir? Elif Doğan kaç yaşında, nereli? Elif Doğan hangi dizilerde oynadı? Başrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin yer aldığı Destan dizisi senaryosu ve oyuncuları ile dikkat çekiyor.

Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan başrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin yer aldığı Destan dizisi oyuncu kadrosu ile kendine hayran bıraktı. Değişik konusu ile de izleyicinin dikkatini çeken dizi yakında Atv ekranlarında başlıyor. Atv yeni dizisi Destan Tutkun kimdir? Destan Tutkun nereli, kaç yaşında?

elif2

Yeni dizinin yapımını Mehmet Bozdağ yapıyor. Bozdağ yaptığı açıklamalar ile Destan dizisinin isminden çok söz ettireceği gibi sadece Türkiye genelinde değil tüm Dünya gelinde de büyük yankı uyandıracağı ve çok beğenilerek izleneceği yönünde, çok güçlü bir prodüksiyona ve çok güçlü oyuncu kadrosuna sahip olduğu dile getirdi. Daha başlamadan sosyal medyada gündem olan Destan dizisi oyuncu kadrosu ise fazlasıyla merak ediliyor. Dizide Tutkun'u canlandıran Elif Doğan kimdir, kaç yaşında? Elif Doğan hangi dizilerde oynamıştır? İşte Elif Doğan hakkında merak edilen önemli detaylar..

ELİF DOĞAN KİMDİR?

6 Eylül 1994 tarihinde dünyaya geldi.  İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümüne devam etmekte olup yan dal olarak aynı üniversitede Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümüne girdi. 2016 yılında Aşk Laftan Anlamaz isimli dizi ile ilk kez ekranlara gelen başarılı oyuncu güzelliği ile dikkatleri üzerine çekti.

Ardından Kayıp İnci dizisinde yer aldı. Ardından Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide Zeynep'e hayat verdi. Darısı Başımıza dizisinde Öykü Tekin'i canlandıran ünlü oyuncu başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Zengin ve Yoksul, Gençliğim Eyvah isimli projelerde yer almıştır. Ayrıca Aşk Tesadüfleri Sever isimli filmde Sema'nın gençliğine hayat verdi. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Elif Doğan 27 yaşındadır. Dizide Tutkun isimli karaktere hayat vermektedir.