Destan Saltuk Beg Kimdir Kanbolat Görkem Arslan Kaç Yaşında Nereli? Destan dizisi Saltuk Beg hayatı hakkında merak edilenler.. Saltuk Beg hayatı.. Atv'nin yeni dizisi Destan dizisi Saltuk Beg'i kimdir, kaç yaşında? Saltuk Beg nereli, hayatı.. 

Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan başrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin yer aldığı Destan dizisi oyuncu kadrosu ile kendine hayran bıraktı. Değişik konusu ile de izleyicinin dikkatini çeken dizi yakında Atv ekranlarında başlıyor. Atv yeni dizisi Destan Saltuk Beg'i kimdir? Kanbolat Görkem Arslan kaç yaşında? Kanbolat Görkem Arslan nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

Yeni dizinin yapımını Mehmet Bozdağ yapıyor. Bozdağ yaptığı açıklamalar ile Destan dizisinin isminden çok söz ettireceği gibi sadece Türkiye genelinde değil tüm Dünya gelinde de büyük yankı uyandıracağı ve çok beğenilerek izleneceği yönünde, çok güçlü bir prodüksiyona ve çok güçlü oyuncu kadrosuna sahip olduğu dile getirdi. Daha başlamadan sosyal medyada gündem olan Destan dizisi oyuncu kadrosu ise fazlasıyla merak ediliyor. Dizide Kanbolat Görkem Arslan kimdir, nereli?

kabnollat2

KABBOLAT GÖRKEM ARSLAN KİMDİR?

4 Kasım 1980’de Düzce'de dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Kanbolat Görkem Arslan, Düzce'de eğitimini bitirdikten sonra Ankara'da Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne girdi. Aldığı eğitimi başarıyla tamamlayan Kanbolat Görkem Arslan, oyunculuk kariyerine başladı. İlk kez 2004 yılında Çemberimde Gül Oya isimli dizide oynadı. Ardından Hatırla Sevgili dizisinde yer aldı. Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'de Sefer rolü ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu birçok tiyatro filminde de oynadı. 

180 cm boyu olan ünlü oyuncu 77 kilodur. Akrep burcu olan başarılı oyuncu Yurt,  Teslimiyet, Daire isimli sinema filmlerinde de oyuncu olarak yer aldı. Yer Gök Aşk, Ayrılık, Ezel, Hayatın Tuzu gibi dizilerde oynadı. 41 yaşında olan ünlü oyuncu Kuruluş Osman'da Savcı Bey'e hayat verdi. Bu rolü ile de akıllara kazındı.  2018’de Servet ve yine aynı yıl Bir Deli Rüzgâr filminde Reşat karakterine hayat veren Kanbolat Görkem Arslan son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Destan isimli dizide Saltuk Beg'e hayat verecek.