Destan Nerede Çekiliyor Dizi Seti Nerede?

Destan dizisi bu akşam itibari ile ATV ekranlarındaki serüvenine merhaba dedi. Yeni dizi şimdiden isminden çok ses ettirdi diyebiliriz. Destan dizi her hafta salı günü ATV ekranlarında saat 20.00 de sizlerle olmaya deavm edecek. Yeni dizi Destan ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Televizyon 23.11.2021 - 21:30 23.11.2021 - 21:32 Nazlıcan NA

Kamu Manşet- Destan dizisi bu akşam itibari ile ATV ekranlarındaki serüvenine merhaba dedi. Yeni dizi şimdiden isminden çok ses ettirdi diyebiliriz. Destan dizi her hafta salı günü ATV ekranlarında saat 20.00 de sizlerle olmaya deavm edecek. Yeni dizi Destan ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

ATV ekranlarında Destan dizisi çok yakında yeni yayın hayatına merhaba deyecek. Çok başarılı oyuncu kadrosu ile şimdiden göz dolduran yeni dizi hem Türkiye hemde Dünya çapında oldukça yorum almaya başladı diyebiliriz. Akkız destanını ATV ekranlarından izlemeye hazırlanan izleyici kitlesi dizinin başlamasını merakla bekliyorlar. 

DESTAN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? DİZİ SETİ NEREDE?

Destan dizisi yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Destan' ın şuan için İstanbul ilinde çekildiği biliniyor. 

Yeni dizi Destan, İstanbul ilinde Beykoz ve Riva semtlerinde çekiliyor. 

Başrollerinde başarılı oyuncuların yer aldığı Destan dizisinde ünlü isimler yer alıyor. Yapımı ve projesi Mehmet Bozdağ' a ait olan Destan dizisinin başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar gibi çok başarılı isimler yer alıyor. 

Yeni dizi Destan' ın yönetmen koltuğunda, Emir Khalilzadeh oturuyor. Senaryosunu ise Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz kaleme alıyor. 

Bozdağ film imzalı Destan dizisi, sosyal medyada daha başlamadan efsane oldu diyebiliriz. Şimdiden Türkiye gündeminde büyük beğeni toplayan yeni dizi yüzbinlerce yorum aldı ve almaya da devam ediyor. 

destan dizisi

Destan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ebru Şahin - Akkız

Edip Tepeli - Batuga

Selim Bayraktar - Alpagu Han

Deniz Barut - Ulu Ece

Teoman Kumbaracıbaşı - Balamir Beg

Kanbolat Görkem Arslan - Saltuk Beg

İpek Karapınar - Çolpan Hatun

Elif Doğan - Tutkun

Burak Berkay Akgül - Kaya Tegin

Burak Tozkoparan - Temuz Tegin

gibi çok başarılı isimler yer alıyor. 

Destan dizisi çok yakında ATV ekranlarına merhaba deyecek. Bakalım yeni dizi ekranlarda beğenilecek mi ve reyting olarak yüz güldürecek mi hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Destan dizisi detayları ve gelişmeleri için haberlerimizi ve kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız. 

Yorumlar
Son Haberler Tümü