Destan Neden Yok Destan Dizisi Final Mi Yaptı Destan Dizisi Bitti Mi Son Dakika Destan dizisi yayından mı kaldırıldı? Destan dizisi neden yayınlanmıyor?

Destan Neden Yok Destan Dizisi Final Mi Yaptı Destan Dizisi Bitti Mi Son Dakika Destan dizisi yayından mı kaldırıldı? Destan dizisi neden yayınlanmıyor? Salı akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Destan yeni bölüm merakla beklenmeye devam ediyor. Fakat 4 Ocak 2022 ATV yayın akışında dizinin yeni bölümünün yer almadığı dikkat çekti. Bununla beraber Destan dizisi var mı merak edilmeye başlandı. Peki "Destan bu akşam var mı? Destan yeni bölüm ne zaman? Destan neden yok?" gibi soruların cevabı ne? Destan dizisi yeni bölüm ne zaman?

DESTAN DİZİSİ BİTTİ Mİ?

Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar, Deniz Barut gibi isimlerin yer aldığı Destan dizisi 4 Ocak 2022 Atv yayın akışında yer almadı.

Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Destan dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. ATV yayın akışına göre saat 20:00'de Destan dizisinin özel bölümü yer alacak. Dizinin yeni bölümün önümüzdeki hafta ekrana gelmesi beklenmekte. Atv ekranlarının sevilen dizisi Destan 7. Bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

destan yok mu

DESTAN OYUNCULARI

Ebru Şahin - Akkız : Dağ Hanlığı' nın cesur ve asi savaşçısıdır. Bir meleğin yüzüne ve bir kurdun gücüne sahiptir.

Edip Tepeli - Batuga : Gök hanlığının "Eksik" tegini, eli tutmaz, ayağı koşmaz, sesi çıkmaz bir gizlenmiş kahramandır. 

Selim Bayraktar - Alpagu Han : Gök hanlığının kutunu göklerden almış Ulu Kağanı Batuga' nın babasıdır. Gözü pek, cesur, acımasızdır. 

Deniz Barut - Ulu Ece : Alpagu hanın eşidir. Batuga' nın baba bir abilerinin annesidir. Rus Vareg Kinezi' nin de kızıdır. 

Teoman Kumbaracıbaşı - Balamir Beg

Kanbolat Görkem Arslan - Saltuk Beg

İpek Karapınar - Çolpan Hatun

Elif Doğan - Tutkun

Burak Berkay Akgül - Kaya Tegin

Burak Tozkoparan - Temuz Tegin