Kamu Manşet - Destan Mei Jin Kim Esra Kılıç Kaç Yaşında Nereli? Destan dizisi Mei Jin nereli, hayatı hakkında merak edilenler.. Esra Kılıç yaşı, sevgilisi var mı? Atv ekranlarının yeni dizisi Destan daha başlamadan oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Dizide Mei Jin'e hayat veren Esra Kılıç hayatı ise fazlasıyla merak ediliyor. ATV ekranlarına merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Destan konusu ve oyuncu kadrosu ile haberimizde sizlerle olacak. Dizide Mei Jin'e hayat veren Esra Kılıç'ın hayatı ise şimdiden merak ediliyor. Başrollerini Ebru Şahin ile Edip Tepeli' nin paylaştığı yeni dizi Destan ismi gibi dillere Destan olmaya hazırlanıyor diyebiliriz. Peki dizide Mei Jin'i canlandıran Esra Kılıç kimdir, kaç yaşında? Esra Kılıç nereli, hayatı..

mei ji

Destan dizisi Orta Asya' nın bozkırında Gök Kağanı Korkut Han' ın yetim bıraktığı destan savaşçı Akkız ve Gök Sarayında Korkut Han' ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasında geçen destansı aşkı konu alır. Akkız savaşçı bir kızdır. Obası ile birlikte hayatta kalma mücadelesi verirken, hancının oğlu Batuga' ya aşık olur. Destan hikayesi ise bu ikilinin aşkını içeren bir hikayeyi konu alır. Peki dizinin sevilen karakterlerden Esra Kılıç kaç yaşında? Destan Esra Kılıç Kimdir Kaç Yaşında? Destan dizisi Esra Kılıç nereli, hangi dizilerde yer aldı?

ESRA KILIÇ KİMDİR?

12 Mart 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Saint Benoit Fransız Lisesi' nden mezun ola başarılı oyuncu Mutfak Sanatlari Akademisi 'nde Profesyonel Aşçılık Eğitimi almıştır. Sonrasında Beykent Üniversitesi GSF Oyunculuk bölümünü 2016'da bitirdi.

mei

 Lisedeyken Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim aldıktan hemen sonra Uygun Adım Aşk adlı dizide Canan karakterine hayat veren oyuncu oyunculuk eğitimi aldı. Kanal D'de yayınlanan Çalıkuşu isimli dizide Nadide'yi canlandıran başarılı oyuncu Seviyor Sevmiyor isimli dizide Vera'ya hayat verdi.

Show Tv'de 2017 yılında yayınlanan İçerde isimli dizide Fulya'yı canlandıran ünlü oyuncu Payitaht Abdülhamid isimli dizide Diana'yı canlandırdı. 30 yaşındaki ünlü oyuncu son olarak Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin yer aldığı Destan isimli dizide Mei Jin'i canlandırmaktadır.