Kamu Manşet - Destan dizisi çok yakında yani bu salı günü ATV ekranlarında yerini almak için artık saat saymaya başladı diyebiliriz. Destan dizi bu sezonun iddialı dizileri arasında yerini alacağa benziyor. Şimdiden tüm dünya çapında büyük yankı uyandıran yeni dizi ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Destan dizisinde Kırçiçek rolü ile çok yakın bir zamanda tanıdığımız bir karakteri ekranlarda izleyeceğiz. Destan dizisinde Kırçiçek, Balamir' in kızıdır. Aynı zamanda Batuga' nın nişanlısı olan Kırçiçek Alpagu Han' ın da yeğenidir. 

Destan dizisinde çok yakında ekranlardan izleyeceğimiz Kırçiçek karakterini canlandıran oyuncu Bilgi Aydoğmuş' tur. 

destan kırçiçek

Destan dizisinin Kırçiçek' i yani Bilgi Aydoğmuş Kimdir gelin daha yakından inceleyelim..

Bilgi Aydoğmuş 1996 yılında İstanbul' da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu Bilgi Aydoğmuş aslında modeldir ve hayatlarımıza Miss Turkey 2019 yılında Türkiye 2. olarak hayatlarımızda tanınan bir yüz haline gelmiştir. Sonrasında başarılı oyuncu Bilgi Aydoğmuş, Craft Atalyö ve Ayşegül Ünsal' dan oyunculuk alanlarında eğitimler almıştır. İcon Talent Menajerlik ajansı oyuncularından olan başarılı oyuncu Bilgi Aydoğmuş, ilk olarak oyunculuk kariyerine Akıncı dizisi ile merhaba demiştir. 

Bilgi Aydoğmuş üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümü ile tamamlamıştır. Sonrasında Miss Turkey 2019 yılında Türkiye 2. si olarak ekranlarda da tanınmaya başlamıştır. Craft Atölye Oyunculuk Eğitimi ve Ayşegül Ünsal Oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. 

Destan Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Destan dizisinin oyuncu kadrosunda; Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar, Deniz Barut, Teoman Kumbaracıbaşı, Kanbolat Görkem Arslan, İpek Karapınar, Elif Doğan, Osman Albayrak, Burak Tozkoparan, Buse Meral, Burak Berkay Akgül, Ecem Sena Bayır, Esra Kılıç, Bilgi Aydoğmuş, Ahmet Olgun Sünear, Hilal Uysun, Alper Düzen, Şahin Ergüney, Evren Erler, Meltem Pamirtan, Berna Üçkaleler, Müge Duygun, Faruk Aran, Doruk Şengezer, Aysel Yıldırım, Cihangir Köse ve Onur Yenidünya gibi başarılı isimler yer alıyor. 

Destan dizisi bu salı itibari ile ATV ekranlarında saat 20.00' de ekranlarda yerini almak için hazırlanıyor. Yeni dizi Destan ile ilgili tüm gelişmeler ve detaylar haberlerimizde sizlerle olmaya devam edecek, takipte kalınız.