Destan Dizisi Tarihte Hangi Destanı Anlatıyor Destan Dizisi Gerçekte Yaşanmış Mı? Destan dizisi gerçek bir hikaye mi? Destan dizisi hangi Türk destanını anlatıyor? Detaylar kamumanset.com'da

Destan Dizisi Tarihte Hangi Destanı Anlatıyor Destan Dizisi Gerçekte Yaşanmış Mı? Destan dizisi gerçek bir hikaye mi? Destan dizisi hangi Türk destanını anlatıyor? Detaylar kamumanset.com'da. 

Atv ekranlarının yeni yüksek reytingli dizisi Destan dizisi tarihte hangi destana dayanıyor? Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin başrollerini üstlendiği Destan dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Atv ekranlarının yeni dizisi Destan bu akşam ikinci bölümüyle ekranlara gelecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Ayrıca dizi hangi Türk destanını anlatıyor izleyiciler merakla araştırıyor. Peki Destan dizisi hangi destana dayanıyor?

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

akk

Destan yeni bölümleri ile seyircisinin karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Yeni dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile de isminden bu aralar sık sık söz ettiriyor diyebiliriz. Yalnızca Türkiye değil, dünya çapında da büyük yankı uyandırması beklenen ve büyük beğeni toplayacağı düşünülen yeni dizi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Destan dizisinde savaşçı Akkız ile hancının oğlu Batuga' nın destansı aşklarını konu alıyor. Bu dillere destan aşk hikayesi ve savaşçı Akkız' ın maceralarını çok yakında ekranlardan izleyeceğiz. Yeni dizi Destan' ın yapımcılığını Mehmet Bozdağ yapıyor, yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor. Merakla beklenen yeni dizi Destan' ın senaryosunu Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme alıyor. Peki Destan dizisi tarihte gerçek bir hikayeyi mi anlatıyor?

DESTAN DİZİSİ HANGİ TÜRK DESTANINI ANLATIYOR?

Atv ekranlarının yeni dizisinde Destan dizisinde Korkut Han'ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga ile Akkız arasında yaşanan aşk anlatılıyor. Dizinin güçlü kadın karakteri Akkız ise dikkatleri üzerine çekti. Aşklarını yaşayabilmek için bir mücadele veren Akkız ve Batuga aşkını konu alan dizide Akkız karakteri izleyici tarafından fazlasıyla araştırılıyor. 

akkızs

Destan dizisi konu olarak Türk destanlarını andırsa da gerçekte yaşanmış bir hikayeyi mi konu ediniyor bilinmiyor. Fakat senaryo ekibinin orijinal olarak belirttiği Destan dizisi Türklerin geçmişine yönelik birçok detayı gözler önüne seriyor. Destan dizisi senaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz kaleme alıyor. Dizi ikinci bölümü ile bu akşam Atv ekranlarında yer alacak.