Destan Dizisi Reytingleri Nasıl Destan Dizisi Tuttu Mu? Destan dizisi izleniyor mu? Atv Destan dizisi final mi yapacak? Destan dizisi reytingleri.. Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin başrollerini üstlendiği Destan dizisi yeni bölümde neler olacak? Atv ekranlarının yeni dizisi Destan bu akşam ikinci bölümüyle ekranlara gelecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki dizi izleniyor mu? Destan dizisi tuttu mu? Destan dizisi hakkında merak edilenler..

Destan yeni bölümleri ile seyircisinin karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Yeni dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile de isminden bu aralar sık sık söz ettiriyor diyebiliriz. Yalnızca Türkiye değil, dünya çapında da büyük yankı uyandırması beklenen ve büyük beğeni toplayacağı düşünülen yeni dizi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Destan dizisi yeni bölümler ekranlara gelirken reyting oranları merak ediliyor. Destan dizisi reytingleri nasıl?

destan-3

DESTAN DİZİSİ REYTİNGLERİ NASIL?

Geçen haftanın reyting sonuçlarına göre Destan dizisi Total'de birinci geldi. Atv ekranlarının yeni dizisi Destan AB reyting listesinde ise 4. sırada yer aldı. Destan dizisi izleyiciler tarafından fazlasıyla sevildi. Destan dizisi reytingleri bu şekilde devam ederse uzun süre Atv ekranlarında izleyicinin karşısına çıkacakmış gibi görünüyor. 

Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin başrollerini üstlendiği Destan dizisi oyuncu kadrosunda Selim Bayraktar, Deniz Barut, Teoman Kumbaracıbaşı, Burak Tozkoparan, İpek Karapınar, Elif Doğan gibi isimler yer alıyor.

akkızs

DESTAN KARAKTER LİSTESİ 

Ebru Şahin - Akkız : Dağ Hanlığı' nın cesur ve asi savaşçısıdır. Bir meleğin yüzüne ve bir kurdun gücüne sahiptir.

Edip Tepeli - Batuga : Gök hanlığının "Eksik" tegini, eli tutmaz, ayağı koşmaz, sesi çıkmaz bir gizlenmiş kahramandır. 

Selim Bayraktar - Alpagu Han : Gök hanlığının kutunu göklerden almış Ulu Kağanı Batuga' nın babasıdır. Gözü pek, cesur, acımasızdır. 

Deniz Barut - Ulu Ece : Alpagu hanın eşidir. Batuga' nın baba bir abilerinin annesidir. Rus Vareg Kinezi' nin de kızıdır. 

Teoman Kumbaracıbaşı - Balamir Beg

Kanbolat Görkem Arslan - Saltuk Beg

İpek Karapınar - Çolpan Hatun

Elif Doğan - Tutkun