Destan dizisi yeni sezona ATV ekranlarında merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Destan bu sezonda isminden çok söz ettirecek bir dizi olacağa benziyor. Yeni dizi Destan ne zaman başlayacak, saat kaçta yayınlanacak gibi soruların cevapları kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Kamumanset.com - Destan dizisi yeni sezona ATV ekranlarında merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Destan bu sezonda isminden çok söz ettirecek bir dizi olacağa benziyor. Yeni dizi Destan ne zaman başlayacak, saat kaçta yayınlanacak gibi soruların cevapları kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Destan dizisi yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Destan yeni bölümleri ile çok yakında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Destan dizisinin henüz başlama tarihi ATV tarafından duyurulmadı. Yani Destan dizisinin ne zaman başlayacağı tam olarak bilinmiyor. Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Destan dizisi tüm gelişmeleri ve bilgileri ile haberlerimizde sizlerle olmaya devam edecek. 

Sadece Türkiye' de değil, farklı tüm coğrafyalarda da büyük yankı uyandıran yeni dizinin birçok ülkede tanıtımları yapıldı. Bunlar; Yunanistan, Ekvador, Dominik Cumhuriyeti, Bahamalar, Belarus, Bermuda, Bangladeş, İsrail, Avusturya, Hırvatistan, Uruguay, Güney Afrika, Kıbrıs Rum Kesimi, Kazakistan, Şili, Cezayir, Sırbistan, Arnavutluk, Fas, Ürdün, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Afganistan, Bosna - Hersek gibi birçok ülkede tanıtımları şimdiden yapılmıştır. 

destan

Çekimleri hız kesmeden devam eden yeni dizi Destan çok zengin oyuncu kadrosuna sahiptir. Başrollerinde ünlü isimlerin yer aldığı Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar, Deniz Barut, Teoman Kumbaracıbaşı, Kanbolat Görkem Arslan, İpek Karapınar, Elif Doğan gibi isimler yer alıyor. 

İsmi gibi Destan niteliği taşıyan bu projenin yapımı ve tasarımında Mehmet Bozdağ yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh otururken başarılı projenin senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem kalme alıyor. 

Çok yakında Destan dizisinde ekranlarda, düşmanı tarafından esir alınan Akkız ve saraydaki Batuga' nın dillere destan olan aşk hikayesini izleyeceğiz. Bu aşk hikayesi ile ekranlarda yerini alacaklar. 

ATV ekranlarının yeni dizisi DESTAN Oyuncu Kadrosu

Ebru Şahin - Akkız 

Edip Tepeli - Batuga 

Selim Bayraktar - Alpagu Han 

Deniz Barut - Ulu Ece  

Teoman Kumbaracıbaşı - Balamir Beg

Kanbolat Görkem Arslan - Saltuk Beg

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

İpek Karapınar - Çolpan Hatun

Elif Doğan - Tutkun

Burak Berkay Akgül - Kaya Tegin

Burak Tozkoparan - Temuz Tegin