Destan Dizisi Kadın Oyuncuları Destan Dizisinin Konusu Nedir? Destan dizisi Kadın karakterler listesi... Destan Ulu Ece, Akkız, Çolpan Hatun, Tutkun...

Destan Dizisi Kadın Oyuncuları Destan Dizisinin Konusu Nedir? Destan dizisi Kadın karakterler listesi... Destan Ulu Ece, Akkız, Çolpan Hatun, Tutkun... Atv ekranlarının yeni yüksek reytingli dizisi Destan dizisi tarihte hangi destana dayanıyor? Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin başrollerini üstlendiği Destan dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Atv ekranlarının yeni dizisi Destan bu akşam ikinci bölümüyle ekranlara gelecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Ayrıca dizi hangi Türk destanını anlatıyor izleyiciler merakla araştırıyor. Destan dizisinin güzel kadın oyuncuları dikkatleri üzerine çekti. Peki Destan dizisi kadın oyuncuları kimler?

Destan yeni bölümleri ile seyircisinin karşısına çıkıyor. Yeni dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile de isminden bu aralar sık sık söz ettiriyor diyebiliriz. Yalnızca Türkiye değil, dünya çapında da büyük yankı uyandırması beklenen ve büyük beğeni toplayacağı düşünülen yeni dizi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Destan dizisinde savaşçı Akkız ile hancının oğlu Batuga' nın destansı aşklarını konu alıyor. Bu dillere destan aşk hikayesi ve savaşçı Akkız' ın maceralarını çok yakında ekranlardan izleyeceğiz. Yeni dizi Destan' ın yapımcılığını Mehmet Bozdağ yapıyor, yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor. Merakla beklenen yeni dizi Destan' ın senaryosunu Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme alıyor. Peki Destan dizisi kadın oyuncuları kimler?

balamir

DESTAN KADIN KARAKTERLER

Ebru Şahin - Akkız : Dağ Hanlığı' nın cesur ve asi savaşçısıdır. Bir meleğin yüzüne ve bir kurdun gücüne sahiptir. Güçlü ve cesur yapısı ile dikkat çeker. Çift başlı kurt, dağın kızı gibi lakapları vardır.

Deniz Barut - Ulu Ece : Alpagu hanın eşidir. Batuga' nın baba bir abilerinin annesidir. Rus Vareg Kinezi' nin de kızıdır. Ulu Ecelik ondadır.

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

İpek Karapınar - Çolpan Hatun : Güçlü savaşçı Çolpan Hatun düzene isyan ediyor.

Elif Doğan - Tutkun

Esra Kılıç - Mei Jin

Meltem Pamirtan - Yibek Kadın

Bilgi Aydoğmuş - Kırçiçek

Buse Meral - Sırma

Ecem Sena Bayır - Günseli Hatun