Destan dizisi yeni sezon için hayatımıza giriş yaptı. Ekranlarda tozu dumana katan başarılı dizi Destan ile ilgili tüm gelişmeler ve detaylar haberimizde sizlerle olmaya devam edecek, işte gelişmeler ve detaylar kamumanset.com da sizlerle..

Destan dizisi yeni sezon için hayatımıza giriş yaptı. Ekranlarda tozu dumana katan başarılı dizi Destan ile ilgili tüm gelişmeler ve detaylar haberimizde sizlerle olmaya devam edecek, işte gelişmeler ve detaylar kamumanset.com da sizlerle..

Sevilen yeni dizi Destan İslamiyet öncesi dönemi işleyerek anlatan çok başarılı bir dizidir. Yeni sezonda da sadece Türkiye değil Dünya çapında da isminden oldukça söz ettirdi diyebiliriz. 

DESTAN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? DİZİ SETİ NEREDE?

Destan dizisi yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Destan' ın şuan için İstanbul ilinde çekildiği biliniyor. 

Yeni dizi Destan, İstanbul ilinde Beykoz ve Riva semtlerinde çekiliyor. 

Başrollerinde başarılı oyuncuların yer aldığı Destan dizisinde ünlü isimler yer alıyor. Yapımı ve projesi Mehmet Bozdağ' a ait olan Destan dizisinin başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar gibi çok başarılı isimler yer alıyor. 

Yeni dizi Destan' ın yönetmen koltuğunda, Emir Khalilzadeh oturuyor. Senaryosunu ise Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz kaleme alıyor. 

Bozdağ film imzalı Destan dizisi, sosyal medyada daha başlamadan efsane oldu diyebiliriz. Şimdiden Türkiye gündeminde büyük beğeni toplayan yeni dizi yüzbinlerce yorum aldı ve almaya da devam ediyor. 

destan dizisi konusu

Destan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ebru Şahin - Akkız

Edip Tepeli - Batuga

Selim Bayraktar - Alpagu Han

Deniz Barut - Ulu Ece

Teoman Kumbaracıbaşı - Balamir Beg

Kanbolat Görkem Arslan - Saltuk Beg

İpek Karapınar - Çolpan Hatun

Elif Doğan - Tutkun

Burak Berkay Akgül - Kaya Tegin

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim? Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim?

Burak Tozkoparan - Temuz Tegin

sevilen yeni dizinin kadrosunda gibi çok başarılı isimler yer alıyor. 

Destan dizisi çok yakında ATV ekranlarına merhaba deyecek. Bakalım yeni dizi ekranlarda beğenilecek mi ve reyting olarak yüz güldürecek mi hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Destan dizisi detayları ve gelişmeleri için haberlerimizi ve kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız. 

Destan dizisi her salı akşamı saat 20.00' de ATV ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Detaylar ve gelişmeler için takipte kalmaya devam ediniz.