Destan Danış Ata Kaç Yaşında Alper Düzen Nereli? Destan dizisi Danış Ata gerçekte kim? Alper Düzen kaç yaşında nereli, hayatı

Destan Danış Ata Kaç Yaşında Alper Düzen Nereli? Destan dizisi Danış Ata gerçekte kim? Alper Düzen kaç yaşında nereli, hayatı. Atv ekranlarının yeni dizisi Destan daha başlamadan gündem oldu. Başarılı oyuncu kadrosu ve ilginç senaryosu ile dikkat çeken Destan dizisi oyuncu kadrosunda Danış Ata olarak yer alan Alper Düzen kimdir, kaç yaşında? Atv ekranlarının iddialı yeni dizisi Destan dizisi Danış Ata'sı dikkat çekiyor. Dizideki başarısı ile gündeme gelen ünlü oyuncu Alper Düzen kimdir, hangi dizilerde oynadı merak ediliyor. Peki Alper Düzen kimdir, kaç yaşında nereli?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Destan'ın Danış Ata'sı Alper Düzen kimdir, kaç yaşında? Destan dizisi Orta Asya' nın bozkırında Gök Kağanı Korkut Han' ın yetim bıraktığı destan savaşçı Akkız ve Gök Sarayında Korkut Han' ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasında geçen destansı aşkı konu alır. Akkız savaşçı bir kızdır. Obası ile birlikte hayatta kalma mücadelesi verirken, hancının oğlu Batuga' ya aşık olur. Destan hikayesi ise bu ikilinin aşkını içeren bir hikayeyi konu alır. Peki dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Alper Düzen kimdir, kaç yaşında? Destan Alper Düzen Kimdir Kaç Yaşında? 

danuış2

ALPER DÜZEN KİMDİR?

20 Ekim 1973 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan başarılı oyuncu Profesyonel Dalış Eğitmenliği eğitimi almıştır. Birçok dizi, film ve reklam filminde yer alan başarılı oyuncu son olarak Destan isimli dizide yer almaktadır.

ALPER DÜZEN PROJELERİ

Tek Yürek 

Çocuklar Sana Emanet        

Payitaht Abdülhamid   

Masum       

Adı Efsane 

7 Yüz 

İsimsizler  

Aşk ve Mavi 

Ertuğrul 

Mandıra Filozofu

Seksenler  

Galip Derviş  

Arka Sıradakiler  

Haneler 

Umut  Kasaba Doktoru,   

İki Aile  Rıza

Son Osmanlı Yandım Ali  Muzaffer Kılıç

Tadımız Kaçmasın

Nefes Nefese 

Gümüş

Müjgan  Tarık

Tam Pansiyon 

Anlatsam Roman Olur 

Kurşun Asker 

Anne Babamla Evlensene 

Cumhuriyet Kadınları  

Afife Jale 

Gözden kaçırmayın

Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu

Son Kumpanya    

Ünlü oyuncu son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Destan isimli dizide Danış Ata olarak yer alıyor. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekiyor.