Destan Çolpan Hatun Kimdir Kaç Yaşında? İpek Karapınar Dizileri.. İpek Karapınar nereli, kaç yaşında? İpek Karapınar hayatı

Destan Çolpan Hatun Kimdir Kaç Yaşında? İpek Karapınar Dizileri.. İpek Karapınar nereli, kaç yaşında? İpek Karapınar hayatı.. Atv ekranlarının sevilen dizisi Destan'ın Çolpan Hatun'u kimdir? Destan dizisi yeni sezonda ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Destan çok yakında ATV ekranlarına merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Destan konusu ve oyuncu kadrosu ile haberimizde sizlerle olacak. Destan Çolpan Hatun Kimdir Kaç Yaşında? İpek Karapınar Dizileri.. İpek Karapınar nereli, kaç yaşında? İpek Karapınar dizileri ve filmleri.. Destan dizisinin Çolpan'ı İpek Karapınar hakkında merak edilenler..

çolpan2-1

Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan başrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin yer aldığı Destan dizisi oyuncu kadrosu ile kendine hayran bıraktı. Değişik konusu ile de izleyicinin dikkatini çeken dizi yakında Atv ekranlarında başlıyor. Atv yeni dizisi Destan Çolpan Hatun kimdir?

Yeni dizinin yapımını Mehmet Bozdağ yapıyor. Bozdağ yaptığı açıklamalar ile Destan dizisinin isminden çok söz ettireceği gibi sadece Türkiye genelinde değil tüm Dünya gelinde de büyük yankı uyandıracağı ve çok beğenilerek izleneceği yönünde, çok güçlü bir prodüksiyona ve çok güçlü oyuncu kadrosuna sahip olduğu dile getirdi. Daha başlamadan sosyal medyada gündem olan Destan dizisi oyuncu kadrosu ise fazlasıyla merak ediliyor. Dizide Çolpan Hatun'a hayat veren İpek Karapınar kimdir? İpek Karapınar kaç yaşında? İpek Karapınar nereli? İpek Karapınar hangi dizilerde oynadı?

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

çolpan3

İPEK KARAPINAR KİMDİR?

20 Mart 1984 tarihinde Üsküdar'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvarında keman eğitimi aldı İlk kez Köprü adlı dizide Aslı Yazıcı karakterini canlandırarak ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu, Zehirli Sarmaşık, Doldizgin Yıllar gibi projelerde yer aldı. 

Kanal D Küçük Sırlar dizisinde Burak Özçivit, Sinem Kobal, Merve Boluğur gibi isimlerle başrol oynadı. Ustura Kemal'de Nihal'i canlandıran başarılı oyuncu Talih Kuşu isimli dizide Cansu'yu canlandırdı. Hayat Yolunda dizisinde Yelda karakterine hayat verdi. Atv Ekranlarının sevilen dizilerinden Kırgın Çiçekler dizisinde Feride'yi canlandırdı. Son olarak Nöbet isimli dizide Zeynep'e hayat verdi. Şimdilerde ise Atv ekranlarında başlayan Destan isimli dizide Çolpan hatuna hayat verecek olan İpek Karapınar 37 yaşındadır.