Destan Çalayır Kaç Yaşında Evren Erler Nereli Destan dizisinin Çalayır'ı kim? Destan dizisi Çalayır hangi dizilerde oynadı?

Destan Çalayır Kaç Yaşında Evren Erler Nereli Destan dizisinin Çalayır'ı kim? Destan dizisi Çalayır hangi dizilerde oynadı? ATV ekranlarına merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Destan konusu ve oyuncu kadrosu ile haberimizde sizlerle olacak. Dizide oyuncu kadrosunda yer alan Evren Erler'in hayatı ise şimdiden merak ediliyor. Başrollerini Ebru Şahin ile Edip Tepeli' nin paylaştığı yeni dizi Destan ismi gibi dillere Destan olmaya hazırlanıyor diyebiliriz. Peki dizide oyuncu kadrosunda yer alan Evren Erler kaç yaşında, nereli?

evren

Atv ekranlarının yeni dizisi Destan oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Destan dizisi Orta Asya' nın bozkırında Gök Kağanı Korkut Han' ın yetim bıraktığı destan savaşçı Akkız ve Gök Sarayında Korkut Han' ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasında geçen destansı aşkı konu alır. Akkız savaşçı bir kızdır. Obası ile birlikte hayatta kalma mücadelesi verirken, hancının oğlu Batuga' ya aşık olur. Destan hikayesi ise bu ikilinin aşkını içeren bir hikayeyi konu alır. Peki dizinin Çalayır'ı Evren Erler kimdir, kaç yaşında? Destan Evren Erler Kaç Yaşında? Destan dizisi Evren Erler nereli, hangi dizilerde yer aldı?

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

evren3

DESTAN EVREN ERLER KİMDİR?

1976'da dünyaya geldi. 1986 yılında oyunculuk eğitimine başlamıştır. Eğitmenlik ve yönetmenlik yapmıştır. 17. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri, Komedi Dalında Yardımcı Rolde Yılın En iyi Erkek Oyuncusu Ödülüne layık görüldü. Birçok film ve dizi projesinde yer aldı.

2014 yılında İnadına Yaşamak adlı dizide yer aldı. TRT 1'in sevilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul'da Kocabaşı'nı canlandırdı. Savaşçı isimli dizide Melik'e hayat verdi. Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide Behram'ı canlandıran ünlü oyuncu Mavera dizisinde yer aldı. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 45 yaşındadır. 18. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Ödülüne layık görüldü.