ATV nin sevilen dizisi destan 11 ocak salı günü yaymlanacakmı dizinin izleyicileri merakla beklediği Destan bu akşam yayımlanıp yanınlanmayacağı merakla beklenmektir. Destan Dizisi ne zaman yayına girecek.

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Destan yeni bölümü izleyiciler tarafından bekleniyor. ATV ekranlarında yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar ve birçok isim yer alıyor. Destan'ın bu hafta olup olmayacağı ise merak ediliyor. Peki 11 Ocak'ta Destan yok mu? Destan 7.yeni bölüm ne zaman?
,,-22
 

Destan, salı akşamları her hafta izleyicilerle buluşuyor. Dizinin yeni bölümü yayın akışında yer almayınca izleyiciler büyük bir merakla Destan'ın yeni bölüm tarihini araştırmaya başladılar. Destan'ın 7.yeni bölümünün yayınlanacağı gün merak konusu. Peki Destan dizisi bu hafta yok mu, yeni bölüm var mı? Destan yeni bölüm ne zaman?
.,-6
DESTAN BU HAFTA YOK MU? 
Destan dizisinin yeni bölümü ATV yayın akışında yer almadı. Her hafta salı akşamları yayınlanan Destan'ın yeni bölümü izleyicilerle bu hafta buluşmayacak ve yeni bölüm yerine özel bölüm bugün ekranlara gelecek.
,-24
DESTAN'IN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN? 
Destan'ın yeni bölüm tarihi henüz belli olmadı. Önümüzdeki haftalarda dizinin yeni bölümünün izleyicilerle buluşması bekleniyor.