Destan Batuga Edip Tepeli Kimdir Kaç Yaşında? Edip Tepeli nereli, hayatı.. Edip Tepeli nereli, hangi dizilerde oynadı?

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Kamu Manşet - Destan Edip Tepeli Kimdir Kaç Yaşında? Edip Tepeli nereli, hayatı.. Edip Tepeli nereli, hangi dizilerde oynadı? Atv ekranlarının yeni dizisi Destan oyuncusu Edip Tepeli hayatı izleyenler tarafından merak ediliyor. Yeni dizi Destan' ın yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturuyor. Senaryosunu ise Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme almaktadır. 

Destan dizisi yeni sezonda ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Destan çok yakında ATV ekranlarına merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Destan konusu ve oyuncu kadrosu ile haberimizde sizlerle olacak. Peki dizinin oyuncularından Edip Tepeli kimdir? Dizide Batuga'ya hayat verecek olan Edip Tepeli nereli? Edip Tepeli evli mi? Edip Tepeli çocuğu var mı? Edip Tepeli hangi dizilerde yer aldı? Edip Tepeli hangi filmlerde oynadı? İşte Edip Tepeli hakkında merak edilen önemli detaylar...

edip2

Yeni dizinin yapımını Mehmet Bozdağ yapıyor. Bozdağ yaptığı açıklamalar ile Destan dizisinin isminden çok söz ettireceği gibi sadece Türkiye genelinde değil tüm Dünya gelinde de büyük yankı uyandıracağı ve çok beğenilerek izleneceği yönünde, çok güçlü bir prodüksiyona ve çok güçlü oyuncu kadrosuna sahip olduğu dile getirdi. Dizide Batuga'ya hayat veren Edip Tepeli kimdir, kaç yaşında? Dizide Gök hanlığının "Eksik" tegini, eli tutmaz, ayağı koşmaz, sesi çıkmaz bir gizlenmiş kahramanı olan Batuga'yı Edip Tepeli canlandırıyor. Peki Edip Tepeli kimdir?

EDİP TEPELİ KİMDİR?

18 Nisan 1989'da İzmir'de dünyaya geldi. Oyuncu olan Edip Tepeli 32 yaşındadır. 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ayşecan Tatari ile New York´ta dünya evine girdi. Çiftinin kızları Müjgan Tepeli 2020 yılında dünyaya gelmiştir.

2014 yılında Kurt Seyit ve Şura'da Galip'i canlandıran ünlü oyuncu Yıldızlar Şahidim dizisinde Harun'a hayat verdi. Seni Kimler Aldı dizisinde Sinan'ı Hayati ve Diğerleri dizisinde Üzeyir'e hayat verdi. Sefirin Kızı dizisinde Kavruk Ömer'i canlandıran ünlü oyuncu Yaşamayanlar dizisinde Şişmanı canlandırdı.

Ayrıca ünlü oyuncu Eyvah Eyvah filminde yer aldı. Çirkin, İstanbul Efendisi, Yakaranlar, Küskün Müzikal, Annemin Cinayet Listesi gibi tiyatro oyunlarında yer almıştır.