Destan Balamir Beg Kimdir Teoman Kumbaracıbaşı Kaç Yaşında? Teoman Kumbaracıbaşı nereli, hangi dizilerde oynadı? Teoman Kumbaracıbaşı hayatı hakkında merak edilenler. Atv ekranlarının yeni dizisi Destan daha başlamadan olay oldu. 

Yeni dizi Destan çok yakında ATV ekranlarına merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Destan konusu ve oyuncu kadrosu ile haberimizde sizlerle olacak. Destan Balamir Beg Kimdir Kaç Yaşında? Teoman Kumbaracıbaşı Dizileri.. Teoman Kumbaracıbaşı nereli, kaç yaşında? İpek Karapınar dizileri ve filmleri.. Yeni dizi Destan' ın yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturuyor. Senaryosunu ise Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme almaktadır. 

teoman

Destan dizisi yeni sezonda ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Destan çok yakında ATV ekranlarına merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Destan konusu ve oyuncu kadrosu ile haberimizde sizlerle olacak. Peki Dizinin Balamir Beg'i kim? Balamir Beg'i kim oynuyor? Teoman Kumbaracıbaşı kimdir? Teoman Kumbaracıbaşı kaç yaşında? Teoman Kumbaracıbaşı evli mi, hayatı hakkında merak edilenler..

TEOMAN KUMBARACIBAŞI KİMDİR?

18 Ekim 1971 tarihinde Arjantin'de dünyaya geldi. 6 yaşında Türkiye'ye döndü. Teoman Kumbaracıbaşı, tiyatroyla Avusturya Lisesindeyken tanıştı. İTÜ Gemi İnşaatı Mühendisliğini kazanan ve tamamlayan ünlü oyuncu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti.

Birçok tiyatro oyununda yer aldı. Yazı Tura ile başlayan Teoman Kumaracıbaşı birçok dizi ve filmde yer aldı. İşte ünlü oyuncu Teoman Kumaracıbaşı'nın dizi ve filmleri.. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Destan isimli dizide Balamir Beg'e hayat vermekte olan başarılı oyuncu performansı ile izleyiciyi etkiliyor.

TEOMAN KUMBARACIBAŞI PROJELERİ

Girdap
Made in Europa
Yazı Tura
Gecenin Kanatları
Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit
Kara Duvak
Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam
Binbir Gece
Aşka Sürgün
Gözyaşı Çetesi
Ayışığı
Aşk Yolu
Kılıç Günü
Eyyvah Eyvah 2
Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak
Evim Sensin
Aşk Kırmızı
Eyyvah Eyvah 3
Galip Derviş  
Güneşin Kızları  
Kördüğüm 
Hayat Bazen Tatlıdır
Vatanım Sensin   
Avlu  
Bir Deli Rüzgâr  
Doğduğun Ev Kaderindir   
Kuruluş Osman