Destan Akkız Gerçekte Yaşamış Mı Destan Akkız Tarihte Kim? Destan dizisi Akkız tarihte kimi canlandırıyor? Destan dizisinin Akkız'ı kim?

Destan Akkız Gerçekte Yaşamış Mı Destan Akkız Tarihte Kim? Destan dizisi Akkız tarihte kimi canlandırıyor? Destan dizisinin Akkız'ı kim? Atv ekranlarının sevilen dizisi Destan oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Tanıtımları ile olay olan dizi bu akşam Atv ekranlarında başlıyor. Destan Akkız Kim Gerçekte Yaşamış Mı? Destan dizisi Akkız'ı kim oynuyor? Akkız gerçek bir karakter mi? Destan dizisi Akkız'a dair merak edilen önemli detaylar..

akkız2-1

Atv ekranlarının yeni dizisi Destan dizisinin Akkız'ı kim? Destan dizisi Akkız karakteri hakkında merak edilenler.. Yeni dizi Destan' ın yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturuyor. Senaryosunu ise Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme almaktadır.  Destan dizisi yeni sezonda ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizi Destan çok yakında ATV ekranlarına merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Destan konusu ve oyuncu kadrosu ile haberimizde sizlerle olacak. Peki Destan dizisi Akkız kim? Gerçekte Akkız diye bir karakter var mı? Yeni dizinin yapımını Mehmet Bozdağ yapıyor.

akkız3-1

Konusu ve oyuncuları ile izleyicinin yoğun ilgisinin olduğu dizi Destan başrol karakteri Akkız ise fazlasıyla merak ediliyor. Yapımı yapan Mehmet Bozdağ dizilerinden umutlu olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Bozdağ yaptığı açıklamalar ile Destan dizisinin isminden çok söz ettireceği gibi sadece Türkiye genelinde değil tüm Dünya gelinde de büyük yankı uyandıracağı ve çok beğenilerek izleneceği yönünde, çok güçlü bir prodüksiyona ve çok güçlü oyuncu kadrosuna sahip olduğu dile getirdi. Peki Destan dizisi Akkız kimdir? Akkız tarihte kimi canlandırıyor?

AKKIZ GERÇEKTE YAŞAMIŞ MI?

Atv ekranlarının yeni dizisinde Destan dizisinde Korkut Han'ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga ile Akkız arasında yaşanan aşk anlatılıyor. Dizinin güçlü kadın karakteri Akkız ise dikkatleri üzerine çekti. Aşklarını yaşayabilmek için bir mücadele veren Akkız ve Batuga aşkını konu alan dizide Akkız karakteri izleyici tarafından fazlasıyla araştırılıyor.

akkız4

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Destan dizisinin Akkız'ı tarihte gerçek bir karakter mi bilinmiyor. Fakat kurgu olan Destan dizisinde yer alan karakterlerin kurgu olduğu söyleniyor. Dizide Ebru Şahin'in hayat verdiği Akkız "Ben Dağ'ın kızı, Akkız! Eli olmayana el olmaya geldim. Ayağı olmayana yol olmaya geldim. Eksiği tam yapmaya, köleyi hür kılmaya, destanımı dağa göğe yazmaya geldim" ifadelerine yer vererek dikkat çekti. Daha önce de Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi ile büyük başarı elde eden ünlü oyuncu dizide Reyyan Şadoğlu'na hayat vermiştir. Mardinli bir aileye mensup olan Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahin her farklı kültür oyunculuğunu deneyimlemek istiyor.