Destan Ebru Şahin Kimdir Kaç Yaşında? Destan dizisi Ebru Şahin nereli, hangi dizilerde yer aldı? Destan Ebru Şahin nereli, Destan dizisi Ebru Şahin hakkında merak edilenler

Kamu Manşet - Destan Ebru Şahin Kimdir Kaç Yaşında? Destan dizisi Ebru Şahin nereli, hangi dizilerde yer aldı? Destan Ebru Şahin nereli, Destan dizisi Ebru Şahin hakkında merak edilenler.. ATV ekranlarına merhaba demeye hazırlanan yeni dizi Destan konusu ve oyuncu kadrosu ile haberimizde sizlerle olacak. Dizide başrol oynayan Ebru Şahin'in hayatı ise şimdiden merak ediliyor. Başrollerini Ebru Şahin ile Edip Tepeli' nin paylaştığı yeni dizi Destan ismi gibi dillere Destan olmaya hazırlanıyor diyebiliriz. Peki dizide başrol oynayan Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında?

ebru2

Destan dizisi Orta Asya' nın bozkırında Gök Kağanı Korkut Han' ın yetim bıraktığı destan savaşçı Akkız ve Gök Sarayında Korkut Han' ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasında geçen destansı aşkı konu alır. Akkız savaşçı bir kızdır. Obası ile birlikte hayatta kalma mücadelesi verirken, hancının oğlu Batuga' ya aşık olur. Destan hikayesi ise bu ikilinin aşkını içeren bir hikayeyi konu alır. Peki dizinin başrolü Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında? Destan Ebru Şahin Kimdir Kaç Yaşında? Destan dizisi Ebru Şahin nereli, hangi dizilerde yer aldı? Dizide Dağ Hanlığı' nın cesur ve asi savaşçısıdır. Bir meleğin yüzüne ve bir kurdun gücüne sahip olan Akkız'ı canlandıracak olan Ebru Şahin'in hayatı merak ediliyor. Destan Ebru Şahin nereli, Destan dizisi Ebru Şahin hakkında merak edilenler.

EBRU ŞAHİN KİMDİR?

18 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur. Ardından belli bir süre oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez 2016 yılında Kan Parası filminde rol alan başarılı oyuncu 2017 yılında Savaşçı dizisinde yer aldı.

Ardından İstanbullu Gelin dizisinde Burcu'ya hayat verdi. Yasak Elma'da Hira'yı canlandıran oyuncu Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Reyyan karakterine hayat verdi. 46. Altın Kelebek ödüllerinde En iyi kadın oyuncu ve yıldızı parlayanlar ödüllerini kazandı. Birçok ödül alan ünlü oyuncu 27 yaşındadır. Son olarak Atv'nin yeni dizisi Destan'da Akkız'ı canlandıracaktır.

Ünlü oyuncu basketbolcu Cedi Osman'ın nişanlısıdır. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken oyuncu 27 yaşındadır.

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Kaynak: Kamu Manşet