Deren Talu Yeşil Saten Doğum Günü Kıyafetiyle Yıktı Geçti

Akıncı dizisiyle ekranlarda boy gösteren Defne Samyelinin kızı Dere Tulu 25 yaş gününü kutlarken giydiği elbise doğum gününün önüne geçti. Yeşil saten bir elbise tercih eden Deren Talu, takipçilerinden tam not aldı.

Magazin 21.11.2021 - 21:19 21.11.2021 - 22:23 Recep Bütün

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu doğum günü kıyafetiyle beğeni topladı
AAQXmYG
Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, geçtiğimiz gün yeni yaşını kutladı. Doğum gününde yeşil saten bir elbise tercih eden Deren Talu, sosyal medyadan paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Deren Talu'nun doğum günü elbisesi takipçilerinden tam not aldı.

4-25

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, 25 yaşına bastı. Samyeli, kızının doğum günü için Beşiktaş'ta bir mekanda parti verdi.

6-23

Akıncı dizisinde canlandırdığı Didem karakteri ile izleyici karşısına çıkmış olan Deren Talu, doğum gününde tercih ettiği kıyafeti ile beğeni topladı. Yeşil saten elbisesi ile partide boy gösteren Talu, gece boyunca eğlendi.

9-12
O anları sosyal medya hesabından paylaşan Defne Samyeli, paylaşımına şu notu düştü: "Benim canım kızım, ilk aşkım... Seni kollarıma ilk aldığım andan itibaren ne kadar yıl geçse de sen benim bebeğimsin hep. Yeni yaşın mutluluk dolu olsun, seni çok seviyorum."

2-49

13237481-728xauto

Kaynak: Kamu Manşet

Yorumlar
Son Haberler Tümü