Eski mankenlerimizden Deniz Akkaya söylemezsem olmaz programından ayrılığı ile açıklamalarda bulunurken daha önce Seren Serengil ve Bircan Bali'yi suçlamıştı iddialarının arkasında olduğunu açıklayan deniz akkaya hedef tahtasına Seren Serengili koydu.

Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz

Deniz Akkaya Seren Serengil'i hedef aldı! Olay gönderme
5-26
Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz programından ayrılma sebebiyle ilgili açıklamalarına devam ediyor. Akkaya'nın hedefinde bu sefer Seren Serengil vardı.

Deniz Akkaya Seren Serengil'i hedef aldı! Olay gönderme

4-22

Seyhan Soylu’nun moderatörlüğündeki Flash Tv’de yayınlanan, Ebru Polat, Nihat Doğan ve Bahar Candan’ın yorumculuk yaptığı ‘Al Sana Haber’de eski manken Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz ayrılığı ile ilgili konuştu.

6-17

Deniz Akkaya daha önce Seren Serengil ve Bircan Bali'yi suçlamıştı. İddialarına devam eden Akkaya açıklamasında "Programdan kovulmadım" dedi. Akkaya konuşmasının devamında ise Seren Serengil'i hedef aldı.

Deniz Akkaya, Bircan Bali ve Seren Serengil'i suçladı
2-44
Deniz Akkaya açıklamasında "Seren'e saldırmadım. Neden bu markaya laf ediliyor onu da öğrendim. Her konuda Gülben Ergen'e bağlanmasın diyerek konuyu kapatıyorum" dedi.

3-36