Deniz Akkaya'ya Şok Tehdit: Pusuya Yatar Seni Öldürürüm Deniz Akkaya tehdit edildi

Deniz Akkaya'ya Şok Tehdit: Pusuya Yatar Seni Öldürürüm Deniz Akkaya tehdit edildi. Söylemezsem Olmaz programı sunucularından Deniz Akkaya aldığı tehdit karşısında çok korktu. Ünlü model ve sunucu Deniz Akkaya kendisini tehdit eden şarkıcı Sevda Giray'ı şikayet etti. Sevda Giray'ın tehditleri karşısında korktuğunu dile getiren ünlü oyuncu ve sunucu Akkaya açıklamaları ile herkesi şaşırttı. Son zamanlarda Mehmet Ali Erbil ile girdiği diyalog ile gündemden düşmeyen Deniz Akkaya şarkıcı Sevda Giray tarafından tehdit edildi. Aynı zamanda hakaret ve iftiraya uğradığını söyleyen Deniz Akkaya, Giray'dan şikayetçi oldu. Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil ve Bircan Bali ile sunuculuk yapan Deniz Akkaya son zamanda tehdit ediliyor. Şarkıcı Sevda Giray'ın tehdit ve hakaretine, aynı zamanda iftirasına uğradığı iddia edilen Deniz Akkaya yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti.

deni3

Ünlü model Deniz Akkaya, şarkıcı Sevda Giray tarafından tehdit edildi. Sosyal medya üzerinden hakaret ve tehdide uğradığı iddiası ile savcılığa gidip suç duyurusunda bulundu. Deniz Akkaya açıklamaları ile herkesi şok etti. Sevda Giray'ın tehditlerine ve hakaretlerine sık sık maruz kalan Deniz Akkaya ailesinin başına bir şey gelmesinden endişe ettiğini açıkladı. Deniz Akkaya savcılığa giderek dilekçe verdi. Söz konusu olan dilekçede Sevda Giray'ın Youtube platformu üzerinden bir video yayınladığını ve ilgili videoda canı ve malı ile sevdiklerinin tehdit edildiğini bu sebeple işe gelmeye korktuğunu belirtti. Söylemezsem Olmaz'da dobra kişiliği ile dikkat çeken Deniz Akkaya uğradığı hakaretlerin ardından soluğu savcılıkta aldı. Akkaya konu hakkında soruşturma başlatılmasını talep ederek şikayetçi oldu.

2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil 2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil

deni

Sevda Giray ilgili videoda "O dilini kökünden sökerim, yatarım pusuya seni öldürürüm. Karşıma çıksan tırnaklarımla ciğerini söküp yiyesim var. İş çığırından çıkarsa toplanır geliriz" ifadelerine yer verdiği söylendi. Sunucu ve model Deniz Akkaya şüphelinin 'hakaret', 'iftira', 'tehdit', 'halkı kin ve nefrete yöneltme' suçlarından cezalandırılması talebinde bulundu. Sevda Giray hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına giderek soruşturma başlatıldı. Aynı zamanda Deniz Akkaya, Sevda Giray'ın kendisine söylediği ""Cem Yılmaz'ın evinde dans ediyordun. Teste soksalar kanından uyuşturucu çıkar" sözlerinin de iftira olduğunu açıkladı.