Denise Welch: Stalker, Loose Women yıldızının garaj yolunda yangın çıkardığı için hapse atıldı. Eski Coronation Street oyuncusu Denise Welch, video bağlantısı aracılığıyla ifade verirken "bütün bu deneyim beni korkuttu ve korkutmaya devam ediyor" dedi.

2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil 2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil

Denise Welch: Stalker, Loose Women yıldızının garaj yolunda yangın çıkardığı için hapse atıldı. Eski Coronation Street oyuncusu Denise Welch, video bağlantısı aracılığıyla ifade verirken "bütün bu deneyim beni korkuttu ve korkutmaya devam ediyor" dedi.

Denise Welch'in evinin garaj yolunda yangın çıkaran ve onu "dehşete düşüren" bir takipçi hapse atıldı.

Chester Crown Court'a Perşembe günü yapılan açıklamada, Toraq Wyngard'ın Loose Women yıldızının Wilmslow, Cheshire'daki evinin önündeki atlamada Eylül 2020'de yangın çıkardığı bildirildi. 63 yaşındaki TV yıldızı ve aktris, alevleri fark ettikten sonra halkın bir üyesi kapılarını çaldığında kocası Lincoln Townley'nin "delici çığlığı" tarafından yangın konusunda uyarıldığını söyledi.

Mahkeme, çiftin evinin yanındaki garaja yayılan yangının 4.285 sterlinlik zarara yol açtığını öğrendi. Savcılık yapan Gareth Bellis, CCTV'nin kendine özgü beyzbol şapkası giymiş bir adamı bir tekneye hızlandırıcı döküp ateşe vermeden önce mülke baktığını gösterdiğini söyledi.

64 yaşındaki Wyngard daha sonra şapka takarken yakınlarda tutuklandı ve polis sırt çantasında bir mutfak bıçağı buldu.
Hollyoaks'ta Trish Minniver'ı ve Coronation Street'te Natalie Barnes'ı oynayan Bayan Welch, olayın ABD'den gelen video bağlantısı üzerinden kanıt sunarken hayatını "değiştirdiğini" söyledi.

Mahkemeye şunları söyledi: "Bütün bu deneyim beni korkuttu ve korkutmaya devam ediyor."

Mahkeme, çiftin şimdi ek güvenlik için ayda 2.000 £ harcadığını duydu.
Mahkemeye, Wyngard'ın basın fotoğrafçısı olduğunu iddia etti ve polisin çantasında iki kamera bulduğunu söyledi.

Mahkemeye, 10 Şubat 2021'de, Wyngard soruşturma altında serbest bırakılırken, Bayan Welch ve Bay Townley, ön kapılarına mavi keçeli kalemle "Cadı" ve "Pizah" kelimelerinin yanı sıra baş aşağı bir haç çizilmiş olduğunu keşfettiler. .

'Tek kelime pişmanlık duymadın'

CCTV görüntüleri, Wyngard'ın yakındaki bir dükkandan kalemi satın aldığını ve grafiti yazdığını gösterdi.

Wyngard, 18 Eylül 2020 ile 11 Şubat 2021 tarihleri ​​arasında geçen Eylül ayında ciddi alarma veya sıkıntıya neden olan takip etme suçunu kabul etmişti.

Ayrıca bıçak bulundurmak, cezai zarar ve kundakçılık suçlarını da kabul etti ve yedi yıl yedi ay hapis cezasına çarptırıldı.

Wyngard'ı mahkum eden Yargıç Michael Leeming şunları söyledi: "Tek bir pişmanlık sözcüğünü, kurbanlarınız için tek bir endişe sözcüğünü ifade etmediniz."

Ayrıca, Wilmslow'a girmemesi de dahil olmak üzere, onu bir yasaklama emrine tabi tuttu.