Oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç düğün hazırlıklarını tamamladılar. Ünlü çiftin düğün için yaptığı masraflar dudak uçuklatan cinsten oldu

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un Düğün Masrafı Herkesi Şaşırttı İşte O Rakam. 

30 yaşındaki Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç'un düğün hazırlıkları devam ediyor. Geçen haftalarda kız istemesi olan Demet Özdemir nişan için iki ayrı kıyafet tercih etmişti. Düğünlerine az bir zaman kala hem tatil hem de düğün hazırlığı yapan ikilinin düğüne harcadıkları para dudak uçuklattı. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Demet Özdemir ve hem şarkıcılık hem de oyunculuk ile uğraşan Oğuzhan Koç iki senedir yaşadıkları aşkı evlilik ile taçlandıracaklar. 

600 davetlinin katılması beklenen düğün için ikilinin kesenin ağzını açıkları söyleniyor. Ünlü çiftin düğün için harcadıkları paranın miktarı sosyal medyada da fazlasıyla dikkat çekti.

OĞUZHAN KOÇ VE DEMET ÖZDEMİR'İN PAHALI DÜĞÜNÜ
600 kişinin katılacağı düğünün masrafının 4 milyon TL olduğu iddia edildi. Yaz gelince başlayan nikah sezonu ilk önce Cedi Osman ve Ebru Şahin'in düğünü olmuştu. Sırada ise ünlü oyuncu çift Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir var. Bir süredir planlanan düğün için geri sayım başladı. 

Sarıyer'de yapılacak düğün için 28 Ağustos tarihi belirlendi. İstanbul'da olacağı bilinen düğünün Sarıyer'de bir otelde dünya evine girecekler. Düğün için 4 milyon TL masraf yapıldığı iddia edildi. 2 gün sürecek olan düğünün biri arkadaşlar arasında olacağı söyleniyor.

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç?

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile tanınan ünlü oyuncu Demet Özdemir Kurt Seyit ve Şura, Çilek Kokusu, No:309, Erkenci Kuş gibi dizilerde yer aldı. Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizide Zeynep karakterine hayat veren ünlü oyuncu Aşk Taktikleri, Dünyayla Benim Aramda gibi projelerde de yer aldı. Tut Sözünü, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? gibi filmlerde de yer almıştır.