29 yaşındaki Ünlü oyuncu Demet Özdemir Pantene markasının Galata'sıan katıldı Demet Özdemir ayakkabı ce çantaya çok para harcadığını açıklayan Özdemir indirimleri takip ettiğini açıkladı.

4-19
Demet Özdemir, önceki gün reklam yüzü olduğu Pantene markasının Galata'da gerçekleşen davetine katıldı.

7-8

Son dönemde Oğuzhan Koç'la yaşadığı aşkla magazin gündemine gelen 29 yaşındaki güzel, ayakkabıya ve çantaya çok para harcadığını itiraf etti.

Gözden kaçırmayın

Will Smith'in tokat yüzünden Oscar'dan men edilmesinin ardından Chris Rock, 'Duyma duyumu geri aldım' diye şaka yapıyor Will Smith'in tokat yüzünden Oscar'dan men edilmesinin ardından Chris Rock, 'Duyma duyumu geri aldım' diye şaka yapıyor

3-31

İddialı kıyafet seçimiyle tüm dikkatleri üzerine toplayan güzel oyuncu Demet Özdemir, etkinlik öncesi gazetecilerin sorularına cevap verdi. Kıyafetten ziyade ayakkabıya ve çantaya çok para harcadığını ifade eden Özdemir, 'İndirimleri takip eder misiniz?' şeklinde yöneltilen soru üzerine, "Tabi ki de indirimleri takip ediyorum. Kolay para kazanmıyoruz sonuçta" dedi.

2-40

Yakın zamanda ekranlarda olacağınında müjdesini veren güzel oyuncu, "Aslında bir süre setlere ara verip dinlenmeyi planlıyordum ama öylesine güzel projeler geliyor ki.

8-16

Görünen o ki yakın zamanda ekranlarda olacağım. Ben tam anlamıyla netlik kazanmadan bir şey demek istemiyorum ama yakın zamanda açıklamış olacağım." dedi.

6-16