Demet Akalın'dan Survivor 2023 Kadrosu İçin Bomba Açıklama: Gerçek Kadro Ne Zaman? Demet Akalın yeni Survivor kadrosunu beğenmedi

Demet Akalın'dan Survivor 2023 Kadrosu İçin Bomba Açıklama: Gerçek Kadro Ne Zaman? Demet Akalın yeni Survivor kadrosunu beğenmedi. Ünlü şarkıcı Demet Akalın iyi bir Survivor izleyicisi. Her sezon yorumları ile ekranlara gelen Demet Akalın bu kez bomba bir açıklama ile gündeme geldi. Survivor 2023'ün yarışmacı kadrosuna dahil olan 6 sosyal medya fenomeninin ismini duyuran yapımcı Acun Ilıcalı'nın paylaşımına sessiz kalamadı. Yeni sezon kadrosunu beğenmeyen Akalın paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. Ünlü şarkıcı 8 yaşındaki kızından bahsederek "Gerçek Survivor ne zaman? Çünkü bu kadroyu anca Hira izler" ifadelerine yer verdi.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2023 için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı kadroyu yavaş yavaş duyuruyor. Sosyal medya hesabından sık sık yarışmacıların isimlerini paylaşan ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, son olarak sosyal medya fenomenleri Alper Rende, Halil İbrahim Göker, Elanur, Chaby, Buse Plan ve Kürşat Juan'ın kadroya dahil olduğunu açıklamıştı. İlk kez Survivor'da bu kadar fazla sosyal medya fenomeni yer alıyor. Ilıcalı'nın açıkladığı isimleri duyan Demet Akalın ise durum hakkında ilginç bir yorumda bulundu.

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Geçen senelerde sıkı bir Survivor izleyicisi olan ve yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Demet Akalın, açıklanan kadroyu beğenmedi. Acun Ilıcalı'nın paylaşımına yorum yapan şarkıcı, 8 yaşındaki kızından örnek verdi. "Gerçek Survivor ne zaman? Çünkü bunları anca Hira izler" ifadelerine yer vererek dikkat çekti. Kimisi Demet Akalın'ın açıklamasını yarışma başlamadığı halde yorum yaptığı için anlamsız bulurken kimi de sosyal medya fenomenleri konusunda Akalın'a hak verdiler.

SURVİVOR 2023 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor 2023'ün kadrosunda açıklanan isimler yavaş yavaş belli oluyor. Berdan Mardini, Ümit Erdim, Murat Eken, Yusuf Güney, Zeynep Alkan, Seçkin Piriler, Cansu Tuman, Alper Rende, Halil İbrahim Göker, Elanur, Chaby, Buse Plan ve Kürşat Juan açıklanan yarışmacılar arasında yer aldı. Yarışmanın yeni sezon tarihi ise henüz net olarak açıklanmadı. Fakat her sene olduğu gibi ocak ayının sonunda şubat ayının başında başlayacağı tahmin ediliyor.