Kamu Manşet - En son Gelinim Mutfakta sunuculuğu ile gündemden düşmeyen başarılı şarkıcı ve sunucu Demet Akalın sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımı ile gündem oldu. O paylaşımı gören sosyal medya kullanıcıları ise Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin yeniden bir çocukları mı olacak sorularını sordular. İşte tüm detaylar ve gelişmeler haberimizde ve kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sezon yarışmacılarından biri olan Demet Akalın, bu sezonu kendisi ile devam edeceğiz sanarken ani bir karar ile ekranlara veda etti. Çalışma temposunun yoğunluğundan şikayet ederek Gelinim Mutfakta yarışma programından ayrılan ünlü sanatçı Demet Akalın, yaptığı sosyal medya paylaşımı ile ikinci kez hamile mi sorularının odak noktası oldu. 

2. çocuğu istemediğini neredeyse her fırsatta dile getiren Demet Akalın, karnını tutarak paylaştığı gönderisi üzerine takipçileri büyük heyecana kapıldı ve Demet Akalın' a sürekli hamile misin soruları yönelttiler. 

demet akalın hamile mi

Henüz Demet Akalın ve eşi Okan Kurt çiftinden bu konu ile ilgili bir dönüş veya açıklama olmasa da takipçileri ve hayranları büyük merak içinde bekleyişi sürdürüyor diyebiliriz. 

Başarılı sanatçının Gelinim Mutfakta yarışmasında da yoğun tempoda çalışmak istemediği için ayrılması konusuda sevenlerinin aklına Demet Akalın' ın hamile olduğu ve yeni açıkladığı gerçeğini gün yüzüne getiriyor diyebiliriz. 

Bakalım Demet Akalın ve Okan Kurt cephesinden bu konu ile ilgili ne zaman bir yanıt gelecek, çok yakında öğreneceğiz. 

Demet Akalın ve Okan Kurt çifti bir süre önce evliliklerini sonlandırmıştı fakat sonrasında barışarak yeniden yaşamaya başlamışlardı. İkinci çocuğu istemediğini de her fırsatta dile getiren başarılı ve ünlü şarkıcı Demet Akalın gerçekten hamile mi sorularına çok yakında yanıt alacağız gibi görünüyor. 

Demet Akalın' ın Albümleri
Sebebim - 1996
Unuttum - 2003
Banane - 2004
Kusursuz 19 - 2006
Dans Et - 2008
Zirve - 2010
Giderli 16 - 2012
Rekor - 2014
Pırlanta - 2015
Rakipsiz - 2016

Demet Akalın' ın Yer Aldığı Filmler
Günlerden Pazar - 1992
Tele Anahtar - 1994
Osman Pazarlama - 2016