Demet Akalın Gelinim Mutfakta Neden Yok Ayrıldı Mı? Gelinim Mutfakta Demet Akalın neden yok? Demet Akalın Gelinim Mutfak'tan ayrıldı mı?

Kamumanset.com - Demet Akalın Gelinim Mutfakta Neden Yok Ayrıldı Mı? Gelinim Mutfakta Demet Akalın neden yok? Demet Akalın Gelinim Mutfak'tan ayrıldı mı? Kanal D ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programlarından Gelinim Mutfakta Demet Akalın ayrıldı mı? Ekranların sevilen yemek programlarından olan Gelinim Mutfakta programında sunucusu Demet Akalın'ın olmaması sebebi ile izleyiciler konu hakkında araştırma yapmaya başladılar. 

demet22

Sunucu Demet Akalın Gelinim Mutfakta'dan neden ayrıldı?" sorularını gündeme taşındı. Demet Akalın Gelinim Mutfakta'yı sunmayı neden bıraktı? Ekranların iddialı yarışma programlarından biri olan Gelinim Mutfakta'nın sevilen sunucusu şarkıcı Demet Akalın sunuculuğu bıraktı mı? İzleyicinin merakla beklediği soru cevap buldu.

DEMET AKALIN GELİNİM MUTFAKTA'DAN AYRILDI MI?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, canlı yayın bağlantısı ile programa başlandı. Kanal D ekranlarının sevilen yaırşma programı Gelinim Mutfakta programından ayrılacağına ilişkin iddiaları doğruladı. Şarkıcı Demet Akalın, konser yoğunluğuyla programın birlikte yürümediğini belirtti ve 10 gün önce programdan ayrıldığını açıkladı.

demet3

GELİNİM MUTFAKTA YENİ SUNUCUSU KİM OLDU?

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Ekranların iddialı yemek programlarından olan Gelinim Mutfakta daha önce sunucu koltuğunda Fatih Ürek, Onur Büyüktopçu, Seda Sayan gibi isimler yer alıyordu. Son sezon sunuculuğuna ise Demet Akalın başlamıştı. Sohbeti ve muhabbeti ile dikkat çeken Demet Akalın sunuculuktan ayrıldıktan sonra yerine evlilik programlarındaki sunuculuğu ile tanınan Songül Karlı geldi. 1973 senesinde dünyaya gelen başarılı sunucu hem müzik hem de sahne alanlarında başarı elde etti. Derman Sendedir adlı müzik piyasalarına giriş yapan şarkıcı Böyle Olur Mu, Dokunsalar Ağlayacağım, Oralıyam Ben, Dal Boylum, Yalan, Bir Yana, Omur Omuza, Kaç Bahar, Hayat Bir Gün albümlerini çıkardı.

Ayrıca ünlü sunucu Songül Karlı ile Cumartesi, İki Gönül Bir Olunca, Su gibi, Bugün Yıldız Benim, Songül Karlı ile Evlilik Yolunda gibi programların sunuculuğunu yaptı. 2008 yılında Baykal Gümüş'ten çocuğu olan Songül Karlı 2012 senesinde sunuculuk yaptığı Su Gibi adlı programda Metin Yücü ile canlı yayında dünya evine girdi. 48 yaşındaki Songül Karlı başarılı kariyer hayatı ile dikkatleri üzerine çekti. Songül Karlı Gelinim Mutfakta adlı programın yeni sunucusu oldu.