Ünlü Masterchef İtalyan şefi Danilo Zanna' nın meşhur müthiş Tiramisu tarifi haberimizde sizlerle.. İşte tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Ünlü Masterchef İtalyan şefi Danilo Zanna' nın 
 meşhur müthiş Tiramisu tarifi haberimizde sizlerle.. İşte tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle..


Tiramisu Tatlısının Malzemeleri (2 Kişilik)
60 gr Şeker
3 Adet Yumurta sarısı
3 Adet Yumurtanın beyazı
30 gr Krema
250 gr Mascarpone
1 Paket Savoiardi biscuit
150 ml 2 çift shot Espresso
20 gr Kakao
30 gr Bitter çikolata

Tiramisu Tarifi Sizlerle..

Yumurta sarısını şekerle birlikte beyaza yakın bir renk alana kadar çırpın ardından içerisine Mascarpone ekleyip karıştırın. Yumurtanın beyazını köpük haline gelene kadar çırpın. Ardından kremayı çırpın ve hepsini bir karıştırma kabına alın. Biraz soğuması için buzdolabına koyun.
Savoiardi biscuit’i yaptığınız kahveye daldırın ve kenara koyun. (Hızlı olmalısınız Savoiardi biscuit çok emicidir.)
Servis bardağına biraz mascarpone köpüğü ve espresso’ya daldırılmış Savoiardi biscuit’i koyun. En üstüne kakao ve bitter çikolata ekleyerek servise hazır hale getirin.
Danilo Zanna Tiramisu Tarifi Danilo Zanna Görümce Filmi Konusu

Görümce Setinin Tüm Oyuncu Kadrosu

Gupse Özay

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Buğra Gülsoy

Eda Ece

Zeynep Kankonde

Danilo Zanna

Görümce filminin türü Komedidir. 2016 senesinde çekilen film 119 dakika sürelidir. Senaryosunu Gupse Özay yazmıştır. 

Danilo Zanna Tiramisu Tarifi Danilo Zanna Görümce

Görümce Filminin Konusu Nedir?

Görümce Yeliz, erkek kardeşi olan Ahmet' e çok fazla düşkündür ve tüm kız arkadaşlarından ölesiye kıskanır. Yeliz ile Ahmet birlikte yaşamaya devam ederken Ahmet bir kıza aşık olur ve Ahmet aşık olduğu kız ile ablası Yeliz' i tanıştırmak ister. Ahmet ise hızlı davranıp dayanamayıp kız arkadaşına evlilik teklifi eder. Yeliz ise bunu duyduğunda yıkılır. Ahmet ile kız arkadaşını ayırmak için türlü planlar yapar ve Kız arkadaşı Deniz' i bir şekilde üzmeyi başarır. Ahmet ile Deniz arasına girmeyi başaran Yeliz çok yakın bir zamanda gerçeği görür ve Ahmet ile Deniz ilişkisini sahiplenir. 

Çok mutlu olduklarını gördüğünde ise büyük mutluluk duyar. Filmi izlemeyenler için Deniz, Yeliz ve Ahmet' i çok eğlenceli ve güzel sahneler beklemektedir. Gçrümce filmini izlemeyenler için haberlerimizde detaylar ve gelişmeler sizlerle olmaya devam edecek. Kamumanset.com haberlerimizde sizlerle olcak, takipte kalınız.