Danilo Şef ve Tuğçe Demirbilek boşanacak haberleri gündemimize damgasını vurdu. İtalyan Şef Danilo ve Tuğçe Demirbilek' in boşanma nedenleri ve henüz boşanıp boşanmadıklarına ilişkin net açıklama ve tüm detaylar kamumanset.com haberimizde sizlerle olacak. İşte tüm detaylar ve gelişmeler sizlerle..

Danilo Şef ve  Tuğçe Demirbilek boşanacak haberleri gündemimize damgasını vurdu. İtalyan Şef Danilo ve Tuğçe Demirbilek' in boşanma nedenleri ve henüz boşanıp boşanmadıklarına ilişkin net açıklama ve tüm detaylar kamumanset.com haberimizde sizlerle olacak. İşte tüm detaylar ve gelişmeler sizlerle..

Danilo Şef Boşandı mı Tuğçe Demirbilek- Danilo Boşanma Nedenleri

İtalyan Şef Danilo ve Tuğçe Demirbilek' in boşanmalarına dair haber magazin gündemi damgasını vurdu. 9 senelik birlikteliklerini noktalandırma kararı alan çiftimiz İtalyan Şef Danilo ve Tuğçe Demirbilek önce evlerini ayırdılar sonrasında da boşanma dilekçelerini ilettiler. 

Çift sosyal medya hesaplarından aşağıdaki gibi bir açıklama yaparak boşanacaklarını bildirmişlerdi.

"Kamuoyuna duyuru. Bugün hakkımızda çıkan ayrılık haberi ile ilgili bir açıklama yapmayı gerekli ve uygun gördük. Son zamanlarda yaşadığımız bazı fikir ayrılıklarımızı çözüme ulaştıramadığımız için bir ayrılık kararı aldığımız doğrudur. Başta oğlumuz Zeno Tibet'in daha sonra bizlerin yıpranmaması adına sevgili basın mensubu arkadaşlarımızdan konuyla alakalı olarak hassasiyetlerini rica ederiz. Tüm ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz." şeklinde bir açıklamada bulunmuşlardı. 

Danilo Şef Boşandı mı Tuğçe Demirbilek- Danilo Boşanma Nedenler

2012 yılında evlenen İtalyan Şef Danilo ve Tuğçe Demirbilek, 2013 yılında ise oğulları Zeno Tibet' i dünyaya getirmişlerdi. Şiddetli geçimsizlik nedeni ile önce evlerini ayıran İtalyan Şef Danilo Zanne ve Tuğçe Demirbilek, çok yakında resmi olarak da yollarını ayırmış olacaklardır. 

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

İtalyan Şef Danilo Zanna oğluna yakın olmak için, Etiler' deki evlerine yakın yine Etiler' de ayrı bir ev tutmuştur. 

Çift en son Temmuz ayında birlikte tatile çıkmışlardı ve o günden itibaren birbirleri ile sosyal medya üzerinden herhangi bir paylaşımda bulunmamışlardı. 

Tuğçe Demirbilek Kimdir Gelin daha yakından inceleyelim..

Tuğçe Demirbilek 20 Mart 1981 yılında Giresun ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Giresunlu olan Tuğçe Demirbilek, 2012 yılında İtalyan Şef Danilo Zanna ile nikah masasına oturmuştur. 

Tuğçe Demirbilek ve Danilo Zanna' nın bu evliliklerinden Zeno isminde bir oğulları vardır. 

İtalyan Şef Danilo Zanna Kimdir Gelin daha yakından inceleyelim..

Danilo Zanna 15 Nisan 1982 yılı İtalya' da doğmuştur. Danilo Zanna, şef, sunucu ve aynı zamanda restoran işletmecisidir. 

Aşçılığın aile mesleği olduğu Danilo Zanna, İtalyan mutfağı üzerine oldukça güzel çalışmalar yapmıştır.