Çukur Necip Memili Kanunsuz Topraklar Ali Gelik Nasıl Bir Karakter? Kanunsuz Topraklar Necip Memili kim, nereli?

Gözden kaçırmayın

'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey 'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

Çukur Necip Memili Kanunsuz Topraklar Ali Gelik Nasıl Bir Karakter? Kanunsuz Topraklar Necip Memili kim, nereli? Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar'ın Ali Gelik'i kimdir? Necip Memili Çukur'da mı oynadı? 1939 yılında Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut, kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı hayatına devam etmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey ise zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik Bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut ise bu düzene karşı sesini yükseltme kararı alır. Ayrıca Malik Bey’in de Davut için hiç beklenmeyen teklifi ile herkesi şaşırtır. Sevilen dizi Kanun Topraklar'ın Ali Gelik'i kimdir? Dizinin sengin patronu Ali Gelik'i kim canlandırıyor? Necip Memili kimdir? Necip Memili nereli, kaç yaşında? Necip Memili hayatı hakkında merak edilenler..

aliii-1

NECİP MEMİLİ KİMDİR?

27 Mayıs 1980 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu  Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunu olmuştur. İlk Kez Beşinci Boyut'da yer aldı. Selena dizisinde de oynayan ünlü oyuncu Arka Sokaklar'da Nevzat'a hayat verdi. Hakkını Helal Et isimli dizide Mahkuma hayat verdi. Bez Bebek'de Selman'ı, Yaprak Dökümü'nde Serkan'ı canlandırdı.

Gece Gündüz dizisinde Nuri'ye hayat veren ünlü oyuncu Hanımın Çiftliği dizisinde Zaloğlu Ramazan'a hayat verdi. Firar dizisinde Fikret'e hayat veren ünlü oyuncu Ay Büyürken Uyuyamam filminde Fırıldak Necmi'yi canlandırdı. Yalan Dünya dizisinde Cumali'ye hayat verdi. Dila Hanım dizisinde Azer'i canlandırdı. 

alii

Moskova'nın Şifresi Temel filminde Ali Kemal'e hayat veren ünlü oyuncu Ulan İstanbul dizisinde Doğan'a hayat verdi. Bedel dizisinde Vedat'ı canlandırdı. Yok Artık'da Ahmet'e hayat verdi. Kehribar dizisinde Musa'yı canlandırdı. Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Evliya Çelebi'yi canlandıran başarılı oyuncu Dolunay dizisinde Hakan'a hayat verdi. Şahsiyet adlı dizide Tolga'yı canlandıran ünlü oyuncu Karakomik Filmler Kaçamak'da yer aldı. Show Tv'de yayınlanan Çukur isimli dizide Cumali Koçovalı karakterine hayat verdi. Son olarak Kanunsuz Topraklar isimli dizide Ali Gelik'e hayat vermektedir. 41 yaşındaki ünlü oyuncu Necip Memili Didem Dayıcıoğlu ile 2020 yılında dünya evine girdi. Asya adında bir kızı olan ünlü oyuncu Kanunsuz Topraklar dizisi ile ekranlara döndü.