Cübbeli Ahmet Hoca ve Sagopa Kajmer Arası Şok Gerginlik. Ünlü rapçi, Cübbeli Ahmet Hoca'nın özrünü kabul etmedi

Cübbeli Ahmet Hoca ve Sagopa Kajmer Arası Şok Gerginlik. Ünlü rapçi, Cübbeli Ahmet Hoca'nın özrünü kabul etmedi. Girdiği polemiklerle gündeme gelen Cübbeli Ahmet, bir dönem sohbetlerine katılan rapçi Sagopa Kajmer ile aralarının neden açık olduğunu açıkladı. Ünlü hocanın açıklaması dikkatleri üzerine çekti. "En son ziyaretime geldiğinde bazı arkadaşlar 'Müsait değil' gibi bir şeyler demişler kendilerine. Bu uzun bir mesele. 12-13 senelik olaydır. Tamire kalktık ama tamir edemedik ama kabul etmedi" ifadelerine yer verdi.

Cübbeli Ahmet Hoca adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, YouTube'daki kanalından herkesin merak ettiği soruları cevapladı. Bir genç programda "Biz o rapçinin şarkılarını çok dinliyorduk. Hocamla da eskiden yakın bir şekilde arkadaşlardı. Fakat sonradan ne olduysa bilinçsizliğe doğru kaydığını belirtti. Rapçi Sagopa Kajmer ile hocanın arasındaki diyalog tam olarak neydi biz anlamadık. Bu süreçte gidişatında bir bilgisi var mı? Hocam bu konu hakkında daha önce pek konuşmadı." şeklindeki sorusu Cübbeli Ahmet'e soruldu.

Cübbeli Ahmet Hoca "O kardeş geldi bizim yanımıza sonra gitti. Biz de ailecek evine de gittik. Aslında güzel bir muhabbet hasıl oldu. Fakat sonra bizim de kabahatimiz olmuş olabilir. Kendisi bir kere bizi görmeye geldi. O arada üst kattaydım kendim. Aşağıdaki bazı arkadaşlarımız da 'müsait değil' gibi bir şeyler mi demişler. Ama ben o arada çok büyük bir olaylar mı vardı, ciddi bir konu mu vardı ben emin değilim ama 'müsait değilim' gibi bir şey mi dedim o duydu, bilmiyorum açıkçası. Aklımda böyle bir şey var, bu uzun mesele en az bir 12-13 senelik iş. O da hassas bir yapıya sahip olabilir kendisi içerisinde. Bir darılma durumu olmuş anlaşılan. Tamir etmek istedik ama tamir edemedik. O kabul etmedi özrümüzü. Biz onun aleyhinde tek bir şey bile demedik. Ama benim hakkımda biz onunla arkadaşlık ettik gidip geldik birbirimizi. Özel muhabbetlerimiz de oldu kendisiyle. 'O bana iyi ahlaklı davranmadı' diye benim hakkımda bir bildiği varsa eğer şahsım adına ben özür de diliyorum kendisinden, hakkımı da helal ederim. Benim aleyhime konuştuysa da hakkımı helal ederim. Ben bunu gündem yapmadım ve hiçbir zaman yapmam." ifadelerine yer verdi.

2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil 2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil