Çöp Adam Peri Mahzenden Çıktı Son Bölümde Yaşananlar. Çöp Adam dizisi izle. Çöp Adam dizisi hakkında merak edilenler

Çöp Adam Peri Mahzenden Çıktı Son Bölümde Yaşananlar. Çöp Adam dizisi izle. Çöp Adam dizisi hakkında merak edilenler. Star TV ekranlarının yeni dizi Çöp Adam son bölüm ile izleyicinin karşısına çıktı. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı dizinin yeni bölümünde yaşananlar şaşırttı.

Dizide Peri'yi mutlu edecek bir şey yapmak için Tamer, onu mahzenden çıkarıp Ayvalık'a götürerek vakit geçirmek ister. Berrin ise Tamer'in aniden ortadan kaybolmasıyla resmen çıldırır. Yalıda olay çıkarır. Star TV ekranlarının sevilen yeni dizisi Çöp Adam 4. bölüm için araştırmalara başladı.

21 Aralık akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanan sevilen dizide Peri'nin geçmişi ile ilgili ipuçlarına erişen Tamer bütün ihtimalleri göz önüne almadan ona bir sürpriz yapmak ister. Mahzende daldığı uykudan Ayvalık'ta uyanan Peri şaşkınlıklar içerisinde kalır.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Berrin ise, Tamer'in gidişiyle deliye döner. Tamer'in gözünden kaçan şey ise ihanetin belgesi haline gelir. Ahu ise eşinden boşanma kararı alır. Yavuz'un samimiyetine inanan Meryem gizli bir buluşmanın bir tanığı olduğunu anlamaz. 

Tamer ve Peri ise geçirdikleri zamanla birbirlerini keşfederler. Ancak bu kez beraber oynamaya karar verdikleri oyun nereye varacak ikisi de bilmezlerdi.

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Cankat Aydos, Hülya Şen, Selen Domaç, Şeyda Terzioğlu, Büşra Çam, Fatih Koyunoğlu, Sinan Albayrak, Fatih Serbest, Eylül Uğan gibi isimler yer alıyor. 30 Kasım tarihinde yayın hayatına başlayan dizi gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanıyor.