Çıngıraklı Mahallesi Nerede Çıngıraklı Hangi İlçede? Üç Kuruş Mahallesi nerede? Üç Kuruş'taki mahalle nerede?

Çıngıraklı Mahallesi Nerede Çıngıraklı Hangi İlçede? Üç Kuruş Mahallesi nerede? Üç Kuruş'taki mahalle nerede? Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi sevilen oyuncuları merak ediliyor. Aynı zamanda Çıngıraklı mahallesi yeri de merak ediliyor. 

çın

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki Çıngıraklı mahallesi nedir? Show Tv ekranlarının yeni dizisi Üç Kuruş dizisinin mahallesi Çıngıraklı mahallesi nerede? Hangi ilçede, hangi semtte?

ÇINGIRAKLI MAHALLESİ NEDİR?

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş dizisinin çekimleri İstanbul'un Nişantaşı semtinde gerçekleştiriliyor. Sevilen yeni dizinin çekimlerinin bir kısmı ise İstanbul tarihi yerlerinden biri olan Balat semtinde çekiliyor. Çıngıraklı mahallesi Balat'ta yer alıyor. Çıngıraklı olarak bilinen mahalle ise Balat'ın Lonca mahallesi olarak bilinmekte.

Dizide Çıngıraklı mahallesi Roman bir mahalle. Romanların sıcacık kültürünün yaşadığı mahalle olarak bilinen Çıngıraklı mahallesi diziseverlerin dikkatini çekti. Üç Kuruş her Pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında yayınlanıyor.