Bu hafta  Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan Ortaç'da olacak. Chloe Loughnan Ortaç kimdir, kaç yaşında, nereli ve hakkında bilinmeyenler Kamu manset.com'da.

Serdar Ortaç'ın eşi olarak tanıdığımız İrlandalı güzel Chloe Loughnan Ortaç kimdir? Mankenlik yapan, ve oyunculuk çalışmalarını sürdüren Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Laoghnan bu hafta Beyaz Show'un konuğu oluyor. Loughnan Ortaç program kendisi ve eşi Serdaç Ortaç ile ilgili gelen tüm sorular cevaplayacak ve kendisi hakkında bilinmeyenleri aktaracak. Her hafta canlı olarak yayınlanan Beyaz Show bu hafta da ses getirecek. Türkiye'nin en çok sevilen eğlence programı Beyaz Show'a 15 Nisan 2016 Cuma akşamı, Pop müziğin kraliçesi Bengü, Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan Ortaç, Baba candır dizisi oyuncuları, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk ve Vatan gazetesi yazarı Oya Doğan, Nihal Candan konuk olacak. Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. Chloe Loughnan Ortaç kimdir. Serdar Ortaç'la ne zaman evlendi? Chloe Loughnan Ortaç kaç yaşında, nereli, en son hangi projelerde yer aldı hakkında bilinmeyenler detaylarıyla Kamu Manşet'de. 

Chloe Loughnan Ortaç kimdir

CHLOE LOUGHNAN ORTAÇ KİMDİR
Chloe Loughnan Ortaç, 1992 yılında İrlanda’da Cork City’e bağlı Blackrock köyünde doğdu. Annesi Lucy Loughnan, babası Jason Loughnan’dır. İrlanda üniversitesi Gazetecilik bölümünü yarıda bıraktı. Üniversite eğitimi sırasında Paris’te bulunan bir mankenlik ajansı tarafından modellik teklifi alarak Fransa’ya davet edildi bu nedenle eğitim hayatına devam edemedi.Chloe Loughnan Ortaç, Paris’te modellik yaparken daha sonra 2011 yılında ziyaret için geldiği İstanbul’da ve Cengiz Abazoğlu defilesinden sonra Serdar Ortaç ile tanışarak yaşadığı ciddi ilişkinin ardından İstanbul’da kalmaya karar verdi.Chloe Loughnan, Türkiyede bir balık restoranı işletiyor. 2014 yılında Kenan Çoban, Hakan Boyav ve Ali Sürmeli’nin başrollerde oynadığı “Beyaz Karanfil” adlı dizide Berrak karakterini canlandırdı. Chloe Loughnan, 6 Haziran 2014 tarihinde şarkıcı Serdar Ortaç ile evlendi. Nikahını Mustafa Sarıgül’ün oğlu Şişli Belediyesi Başkan Vekili Emir Sarıgül kıydı. 2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yapacağı Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasında; Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan oturdu. 2014 Yılında Beyaz Karanfil adlı tv dizisinde rol alarak Berrak karakterini canlandırmıştır.

Chloe Loughnan Ortaç kimdir1

Chloe Loughnan kimdir
Chloe Loughnan 2014 yılında Serdar Ortaç ile evlendi.
CHLOE LOUGHNAN ORTAÇ İNSTAGRAM HESABI

CHLOE LOUGHNAN ORTAÇ TWİTTER ADRESİ

CHLOE LOUGHNAN ORTAÇ FACEBOOK SAYFASI

Beyaz Show ilk olarak 6 Aralık 1996′ tarihinde Kanal D ekranlarında başladı. Beyazıt Öztürk, Radyo Klas’ta Gece Tavuğu adlı programla geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştı. Daha sonra Number One TV’de webcamla canlı yayında yüzünü göstermeden yaptığı “Beyaz” adlı programda büyük ilgi görür. Bu ilgi ile beraber televizyon programlarına ve stand-up gösterilerine başladı. 1996′da Kanal D başlattığı Beyaz Show, Beyazıt Öztürk’ün tüm ülkede tanınmasını sağlamıştır. İlk programdan konukları ise okan Bayülgen ve Hande Ataizi olmuştur. Beyaz Show’un Kanal D’de gösterdiği başarı ile 2000 yılı Eylül ayında program Star TV’ye geçti. Fakat sadece bir sezon kalarak 2001 yılı Eylül ayında tekrar Kanal D’ye döndü. Beyaz Show, komedi ve eğlence unsurlarını da içermesiyle Türk halkı tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Programda kısa film tadında skeçler çekmiştir ve programa telefon ile bağlanmak mümkündür. Ayrıca telefonla programa katılan ünlüler de olmuştur.Beyaz Show, 2009 yılına kadar devam ettiği programına genellikle dizi ve film oyuncularını konuk olarak aldı. 2009 yılında ise Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’u bitirip Star TV’de bir yarışma programı aşlattı. Fakat Beyaz Show’u hayranları Facebook’ta programın tekrar yayına girmesi için kurdukları grup 1.5 milyon kişiyi geçince Beyazıt Öztürk geri dönmek zorunda kaldı. 2005 yılından sonra programa çok sayıda dünya starı konuk gelmeye başlamış ve 31 Mayıs Cuma günü Gezi Parkı Protestoları nedeniyle program o gün yayınlanmamış ve 7 Haziran 2013'te ise program sezon finali yapmıştır. 11 Ekim'de ise program yeni sezona açılış yaptı.