Çaycı Hüseyin Öldü Mü Çaycı Hüseyin'e Kim Öldü Diyor? Çaycı Hüseyin hakkında merak edilenler. Çaycı Hüseyin öldü mü? Çaycı Hüseyin nereli, öldü mü? Çaycı Hüseyin lakaplı Alparslan Özmol'un sözde ölüm haberleri ile çalkalandı. Bir dönemin reyting rekortmeni dizisi Çocuklar Duymasın isimli dizide Çaycı Hüseyin lakaplı oyuncunun yeniden öldüğü iddia edildi. Söz konusu haberlerin sürekli çıkması dikkat çekti. 

Denizli’ye bir firmanın tanıtımı için giden Çocuklar Duymasın’ın Çaycı Hüseyin’i Alpaslan Özmol’un öldüğüne yönelik iddialar sürekli gündeme gelir oldu. Sosyal medyada yer alan haberlere göre Çaycı Hüseyin yine öldü. Çaycı Hüseyin öldü mü? Sosyal medyada yine öldüğüne yönelik haberler çıkan Alpaslan Özmol duruma tepki gösterdi. Sık sık öldü haberleri ile gündeme gelen Alparslan Özmol açıklamada bulundu. "Adamı hasta etmeyin kardeşim, ölmedim ben" ifadelere yer verdi.

çaycı2

Bazı kesimler öldü haberlerinin kendisinin yaptırdığını sananların olduğunu söyleyen Alparslan Özmol durumun öyle olmadığını ifade etti. Bu haberlerin kendisinin yaptırmadığını söyledi. Alparslan Özmol "Yine öldü haberleriyle gündeme geldik. Ben anlamadım, bir çözüm bulmamız lazım. Yaşıyor muyuz, ölüyor muyuz bir karar verin. Adamı hasta etmeyin. Sorun bende mi onlar da mı anlamadım?  İlla öleceksek ‘Teşkilat’ dizisinde ölmek isterim. Teklif bekliyorum, öleceksek orada ölelim" ifadelerine yer verdi. Alparslan Özmol yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. Öldü haberleri ile gündemden düşmeyen Alparslan Özmol öldü haberlerine esprili paylaşımlar yapıldığının dikkatini çekti. 

çaycı3

Alparslan Özmol "Mizah kültürümüz tavan yapmış durumda. Bazıları beni görünce ‘Sen ölmedin mi?’diye yanıma geliyor. Bundan sıkılmadım, gündeme bile geliyorum. Aslında beni televizyonda görmek istiyorlar, o nedenle yaptıklarını sanıyorum" açıklamalarına yer verdi. 45 yaşında olan Çaycı Hüseyin'in boyu 1.24 metredir. 70 kilo olan Alparslan Özmol koç burcudur. 

ALPARSLAN ÖZMOL PROJELERİ

Ayrılsak Da Beraberiz

Çocuklar Duymasın

En Son Babalar Duyar

Sınav

Laz Vampir Tirakula

Temel ve Dursun İstanbul'da

Hep Yek

Pulsar

Hakkını Helal Et

Yalancı Romantik

Çoraplar Söküğü

Yeşil Deniz

Reyting Hamdi

Saklambaç

Kahkaha Show